Strona główna Konkursy Stare Dobre Małżeństwo zagra w Strzegomiu

Stare Dobre Małżeństwo zagra w Strzegomiu [KONKURS ROZSTRZYGNIĘCIE]

0

Zagrać „bluesa o 4 nad ranem” w towarzystwie „Bieszczadzkich Aniołów”. Zagłębić się w zadumie w tym pędzącym świecie przy słowach wspaniałych piosenek legendarnej grupy STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO. Oto czego doświadczyć będą mogli uczestnicy koncertu, który już w tę niedzielę w Strzegomiu.

sdm

Zespół wciąż przemierza koncertowe szlaki. Niezmiennie złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki. Kto raz wszedł w związek ze Starym Dobrym Małżeństwem, ten już nigdy z niego nie wychodzi, a i dzieci które wciąż rodzą się z tego pięknego związku, wychowują się wśród dźwięków wydobywających się z głębi gitary. Wszystkim, to wychodzi tylko na zdrowie.
Soczyste i aromatyczne brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali. Uwagę słuchaczy na przeszło dwie godziny przykuć powinny: gitary 6 i 12 strunowe, dobro, kontrabas oraz niepowtarzalne brzmienie harmonijki ustnej.
Skład zespołu:
KRZYSZTOF MYSZKOWSKI – śpiew, gitara, harmonijka ustna
BOLO PIETRASZKIEWICZ – gitary
ROMAN ZIOBRO – kontrabas, gitara basowa, cymbałki

Mamy dla Państwa cztery zaproszenia na niedzielny koncert w Strzegomskim Centrum Kultury. Aby je otrzymać wystarczy przesłać na adres [email protected] odpowiedź na pytanie: Kiedy nastąpi premiera najnowszego albumu zespołu pt. „Memorabilia”? Na maile czekamy do czwartku włącznie, decyduje szybkość nadesłania odpowiedzi. W piątek zaprosimy zwycięzców po odbiór biletów.

AKTUALIZACJA

Premiera  najnowszej płyty Starego Dobrego Małżeństwa „Memorabilia” będzie miała miejsce w najbliższy poniedziałek 10 października 2016.

Na koncert do Strzegomskiego Centrum Kultury wybiorą się pan Marcin Kalenicz, pan Robert Borkowski, pan Paweł Rudnicki oraz pan Łukasz Mazepa. Gratulujemy i życzymy udanej zabawy.

Zdjęcie w tytule pobrano ze strony wikipedia

/red/

Poprzedni artykułEkshibicjonista ukarany mandatem
Następny artykułŚwidniccy studenci odśpiewali Gaudeamus [FOTO]