Strona główna 0_Slider Ruszyły zgłoszenia do plebiscytu „Kobieta z pasją”

Ruszyły zgłoszenia do plebiscytu „Kobieta z pasją”

0

W piątek, 4 listopada w teatrze w Świdnicy spotkają się aktywne kobiety z regionu dolnośląskiego i będą wspólnie promować swoją działalność i motywować do rozwoju. Wszystko za sprawą Świdnickiego Forum Kobiet, połączonego z plebiscytem „Kobieta z Pasją”. Do 25 października będą przyjmowane zgłoszenia kandydatek.

swidnickie-forum-kobiet-2015Forum Kobiet to impreza dla wszystkich pań, bez względu na wiek, stan cywilny, miejsce zatrudnienia czy zamieszkania. Ma zachęcić kobiety do aktywności społecznej, biznesowej, zawodowej, politycznej, zwiększyć ich świadomość, poczucie własnej wartości i przekonać, że zawsze mogą się rozwijać i realizować własne pasje. Drugie Świdnickie Forum Kobiet zaplanowano na piątek, 4 listopada 2016r. w teatrze w Świdnicy. Będzie miało charakter otwartego, bezpłatnego spotkania, któremu towarzyszyć będą różne atrakcje.

W programie m.in. warsztat motywacyjno-inspirujący dotyczący nowoczesnego przywództwa kobiet przygotowywany przez Jacka Rozenka – niesamowitą postać na polskim rynku szkoleniowym, określaną mianem trenera nowej generacji. Osobisty trener i coach, specjalista z dziedziny przywództwa, rozwoju osobistego i prezentacji, aktor teatralny i telewizyjny. Czas płci pięknej umili rockowy głos Juranda Wójcika, wokalisty zespołu Kreuzberg. Wałbrzyszanin brał udział m.in. w 2. edycji znanego programu rozrywkowego „The Voice of Poland”. Trafił wówczas do grupy Patrycji Markowskiej.
Odbędzie się również debata pod hasłem „Męski punkt widzenia”, w której uczestniczyć będą znani i lubiani panowie m. in. Rafał Kubacki – polski judoka, olimpijczyk, nauczyciel akademicki i samorządowiec oraz Robert Wrzosek – polski aktor teatralny, filmowy, reżyser i scenarzysta.

II Świdnickie Forum Kobiet to jesienne wydarzenie skierowane do wszystkich pań. Kolejna dawka inspiracji i dobrych emocji motywująca do rozwoju osobistego, zachęcająca do aktywności zawodowej i społecznej – mówi Magdalena Rumiancew-Wróblewska, radna Rady Miejskiej w Świdnicy, inicjatorka forum.

Punktem kulminacyjnym II Świdnickiego Forum Kobiet, będzie przyznanie statuetek w plebiscycie „Kobieta z Pasją”. Nagrodzone zostaną wyjątkowe panie w czterech kategoriach: „Kobieta fit”, „Kobieta w kulturze i sztuce”, „Kobieta przedsiębiorcza” oraz „Supermenka”. Wyboru wszystkich laureatek, na podstawie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych, dokona Kapituła Konkursu, złożona z niezależnych przedstawicieli, podmiotów gospodarczych, samorządów, instytucji oraz osobowości ze świata kultury.
Podczas forum nie zabraknie również atrakcyjnych nagród dla uczestniczek – każda pani otrzyma upominek.

Współorganizatorami II Świdnickiego Forum Kobiet są Dolnośląski Portal Gospodarczy NaszBiznes24.pl, Fundusz Regionu Wałbrzyskiego oraz Urząd Miasta w Świdnicy.
Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli: Prezydent Miasta Świdnicy Beata Moskal – Słaniewska oraz Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Ewa Mańkowska.
Partnerami są m.in.: Starostwo Powiatowe w Świdnicy, Gmina Świdnica, Gmina Strzegom oraz Gmina Marcinowice.

Zgłoszenia do Plebiscytu „Kobieta z Pasją” przyjmowane są bezpłatnie do 25 października 2016r.
Regulamin Plebiscytu „Kobieta z Pasją”

Formularz zgłoszeniowy Plebiscytu „Kobieta z Pasją”

REJESTRACJA UCZESTNICZEK

Poprzedni artykułZagubiono teczkę. Nagroda dla znalazcy
Następny artykułRodzinne Zawody Rowerowe na zalewem Witoszówka