Strona główna 0_Slider Piłkarze Polonii-Stali walczą z GKS-em Kobierzyce!

Piłkarze Polonii-Stali walczą z GKS-em Kobierzyce! [relacja live]

0

Piłkarze Polonii-Stali Świdnica mają chrapkę na ósmą wygraną z rzędu na boiskach IV ligi dolnośląskiej. Naszym rywalem jest GKS Kobierzyce. Swidnica24.pl przeprowadza tekstową relację live z tego pojedynku.

csc_1050

Do rozpoczęcia spotkania pozostał kwadrans.

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Kozachenko, Salamon, Klemiński, Ł. Kot, Szuba, Sowa, Jagieła, Łuszkiewicz, Borowy, Myrta

Skład GKS-u: Dąbrowski, Błachut, Pasek, Leśniarek, Ociesa, Dudziak, Flejterski, Żbik, Zgoda, Jamrozowicz, Rybiński

Skład świdniczan niezmienny od kilku tygodni – warto zauważyć że dysponujemy zdecydowanie najmłodszą jedenastką w lidze – średnia wieku naszego wyjściowego składu wynosi 21,54, a jeśli weźmiemy pod uwagę dziś całą osiemnastkę meczową to niewiele ponad 20 lat.

rozpoczynamy mecz

3′ – piłką operują świdniczanie, gra na razie w środku pola

6′ – bardzo groźnie przedzierał się Łuszkiewicz, piłka zagrana w pole karne, sytuację wyjaśniają obrońcy

7′ – świetne dogranie Borowego do Myrty, nasz napastnik w trudnej sytuacji uderza wprost w bramkarza

12′ – w polu karnym faulowany Myrta – jedenastka!!!

Rzut karny zamieniony na gola – Wojciech Szuba i jest 1:0 dla świdniczan!!!

17′ – wymuszona zmiana w naszym zespole, P. Mazanka za Szubę

20′ – Michał Ociesa – żółta kartka

22′ – Kozachenko z rzutu wolnego prostu w mur

23′ – zakotłowało się w naszej szesnastce, górą świdniccy defensorzy

29′ – Kozachenko – żółta kartka

32′ – okres przewagi GKS-u Kobierzyce, mocny faul Sowy – żółta kartka

34′ – bardzo dobra indywidualna akcja Myrty – mamy rzut rożny

38′ – Żbik uderza z dystansu – bardzo niedokładnie

42′ – świetna kontra biało-zielonych, niestety Ł. Kot zagrywa do Myrty niedokładnie

45′ – ależ to była okazja dla gospodarzy, Borowy przegrał pojedynek jeden na jednego, Myrta mając przed sobą pustą bramkę uderzył z 10 metrów w poprzeczkę!

koniec pierwszej połowy – prowadzimy 1:0

zaczynamy drugą połowę, bez zmian w składach

47′ – Zgoda decyduje się na strzał z dystansu – piłka obok bramki

50′ – szansa na gola dla rywali, strzał jednego z gości blokuje Salamon

51′ – na bramkę Kota uderza Ociesa, broni nasz bramkarz

56′ – Myrta i Borowy świetnie wyprowadzają Jagiełę, ten ma przed sobą tylko bramkarz i zamiast strzelać szuka jeszcze odegrania… W efekcie tracimy piłkę

58 – Błachut – żółta kartka

65′ – Szczygieł w miejsce Myrty

trudne warunki do gry, non stop zacina deszcz

72′ – fantastyczna okazja dla przeciwników, prawdziwy bilard w świdnickiej szesnastce, na szczęście tylko róg

77′ – inicjatywę przejęli przyjezdni, trzymamy jednak wynik i próbujemy wyprowadzać kontry

82′ – Szczygieł doszedł do sytuacji mając przed sobą tylko bramkarza – niestety przegrał to starcie!

85′ – Zgoda – żółta kartka

88′ – bezpośrednia czerwona kartka dla Zgody za kopnięcie przeciwnika bez piłki. Gramy w przewadze

90+’ – Borowy – żółta kartka

90+’ – niestety wrzutka z rzutu wolnego i Leśniarek głową pakuje piłkę do sieci – remis 1:1!!

koniec meczu – remis 1:1