Strona główna 0_Slider Krysiak/Gacek odpadli z rywalizacji

Krysiak/Gacek odpadli z rywalizacji

0

Na drugim odcinku specjalnym swoją przygodę z jubileuszowym 50. Rajdem Dolnośląskim zakończył strzegomski kierowca Paweł Krysiak pilotowany przez Pawła Gacka.

krysiak

Nasza załoga poruszająca się na trasie Fordem Fiestą R2 z Evo Techu zaliczyła dobry start na pierwszym oesie. Rajdowcy dojechali jako drudzy w swojej klasie 4F tracąc zaledwie 1,1 sek. do liderów – duetu Górny/Cieślar. Niestety wskutek wypadnięcia z trasy, a następnie awarii pojazdu byli zmuszeni do wycofania się z rywalizacji już na drugim odcinku specjalnym – Boboszów.

50. Rajd Dolnośląski będący piątą rundą Castrol Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski padł łupem załogi Filip Nivette i Kamil Heller (Skoda Fabia R5). Zwycięzcy wyprzedzili na mecie w Kłodzku drugich w stawce Jakuba Brzezińskiego i Jakuba Gerbera (Ford Fiesta R5) o 44,7 sek. Podium klasyfikacji generalnej uzupełnił Grzegorz Grzyb i Robert Hundla (Skoda Fabia R5), tracący do triumfatorów już blisko półtorej minuty. Ostatnią eliminację Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski zaplanowano w dniach 3-5 listopada. Załogi powalczą o punkty na trasie Rajdu Arłamów.

/Mateusz Dzień vel Rakoczy, [email protected]/

Poprzedni artykułWycinali hołubce w Świdnicy [FOTO]
Następny artykułTo tylko stłuczka