Strona główna 0_Slider Kradł, niszczył i uciekał przed więzieniem

Kradł, niszczył i uciekał przed więzieniem

0

Świdniccy „kryminalni” zatrzymali  23-latka poszukiwanego listem gończym, który próbował uniknąć kary więzienia. Jak się okazało,  dołożył do swojego „konta” także liczne włamania, kradzież i zniszczenie mienia, a w chwili zatrzymania posiadał przy sobie amfetaminę.

zatrzymanyZdjęcie KPP w Świdnicy

Policjanci z wydziału kryminalnego świdnickiej jednostki uzyskali informację  o miejscu ukrywania się mężczyzny poszukiwanego listem gończym.Informacja okazała się trafna. 26 października w jednym z mieszkań na terenie Świdnicy miejscowi kryminalni zatrzymali 23-letniego poszukiwanego.

Policjanci wrócili jeszcze do kilku niewykrytych dotychczas spraw z  ostatnich kilku miesięcy, jeszcze raz przeanalizowali materiał dowodowy dochodząc do wniosku, że zatrzymany jest także sprawcą wielu innych przestępstw dokonanych na terenie Świdnicy. Mężczyzna przyznał się do trzech włamań do altanek ogrodowych, kradzieży paliwa ze stacji benzynowej oraz uszkodzenia drzwi garażowych.

23-latek usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem, kradzieży, zniszczenia mienia oraz nielegalnego posiadania substancji psychotropowych – informuje Grzegorz Oleśkiewicz, oficer prasowy w KPP w Świdnicy.

Poprzedni artykułPocisk w kopalni
Następny artykułŚwidnica pełna słów [FOTO]