Strona główna 0_Slider Kibicujemy piłkarzom: Polonia-Stal – Bystrzyca Kąty Wr. (relacja live)

Kibicujemy piłkarzom: Polonia-Stal – Bystrzyca Kąty Wr. (relacja live)

0

Piłkarze Polonii-Stali Świdnica walczą o ósme zwycięstwo w tym sezonie. Świdniczanie podejmują na stadionie przy ulicy Śląskiej ekipę Bystrzycy Kąty Wrocławskie.

dsc_8940

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Kozachenko, Klemiński, Salamon, Ł. Kot, Szuba, Sowa, Jagieła, Łuszkiewicz, Borowy, Myrta

Rozpoczynamy spotkanie

3′ – od początku przejmujemy inicjatywę, na razie jednak bez poważnego zagrożenia

7′ – Borowy przejmuje piłkę w środku pola, próbuje odgrywać do Myrty, lecz rywale zażegnują niebezpieczeństwo

13′ – szansa na gola, ostra wrzutka Myrty, piłka odbija się od poprzeczki!

17′ – wciąż przeważamy, ale brakuje przysłowiowej kropki nad „i” i tego ostatniego podania otwierającego drogę do bramki. Gości starają się grać z kontry

22′ – dobra wrzutka Kozachenko w pole karne Bystrzycy, znów niebezpieczeństwo, ale i tym razem szczęśliwie interweniują defensorzy

26′ – w końcu dopięliśmy swego, do siatki z bliskiej odległości trafia kapitan drużyny Grzegorz Borowy! Prowadzimy 1:0!

32′ – Kozachenko próbuje przedzierać się lewym skrzydłem, ale nieskutecznie

38′ – wrzutka Szuby w pole karne, główkować próbuje Myrta – piłka przelatuje nad poprzeczką

45′ – Mamy drugiego gola dla świdniczan, wrzutka z rogu i mamy gola – sędzia przypisze trafienie Myrcie lub uzna jako bramkę samobójczą!

koniec pierwszej połowy

rozpoczynamy drugą połowę, Szczygieł zmienia Łuszkiewicza

53′ – błąd arbitra, który pokazuje pozycję spaloną Myrty. Nasz zawodnik kopnął piłkę po gwizdku – żółta kartka

58′ – Myrta dostaje świetną piłkę z głębi pola i strzela na 3:0!!

61′ – Brzęczek – żółta kartka

62′ – Filipczak zmienia Sowę

68′ – Borowy składa się do strzału w polu karnym – zostaje zablokowany

70′ – mecz pod zdecydowaną kontrolą biało-zielonych

74′ – podwójna zmiana w świdnickim zespole: Smutek i Gładysz za Jagiełę i Szubę

77′ – Kozachenko – żółta kartka

80′ – P. Mazanka zastępuje Borowego

83′ – druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Ożgi – gramy w przewadze

84′ – Szczygieł – żółta kartka

90′ – Myrta podwyższa rezultat na 4:0!

koniec meczu – wygrywamy 4:0!