Strona główna Sport Siatkówka Juniorzy Dekorii sięgnęli po dwa zwycięstwa!

Juniorzy Dekorii sięgnęli po dwa zwycięstwa!

0

Pracowity tydzień mają za sobą występujący w lidze dolnośląskiej juniorzy Dekorii Świdnica. Nasi siatkarze zanotowali dwie wygrane w stosunku 3:0.

dekoria

Pierwszy mecz zagraliśmy w piątek na wyjeździe w Jeleniej Górze, w którym bez historii pokonaliśmy ambitnie grających graczy z JKS 3:0 (-16,-12,-17). Drugi pojedynek miał miejsce w niedzielę grając u siebie z Miliczem. Zdecydowanie trudniejszego przeciwnika z Milicza pokonaliśmy również 3:0 (-24, -26, -22), ale jak wskazuje wynik nie było łatwo. Dwa pierwsze sety, zachowując zimną krew wygraliśmy w końcówkach, w trzecim przegrywaliśmy już 12:19. W tym momencie wziąłem czas i powiedziałem moim chłopcom, że to ostatni moment na odrobienie strat i tak się stało. Zastosowaliśmy taktyczną zagrywkę na najsłabiej przyjmującego, do tego dołożyliśmy blok i wygraliśmy seta do 22. Chwała za mocne nerwy, które pozwoliły nam wygrać mecz 3:0. W niedzielę o 11.00 zapraszamy na mecz z Bielawianką, który odbędzie się w Gimnazjum nr 3 – mówi trener naszej drużyny Piotr Godula.

Skład: Bartek Lukaszczyk, Filip Slatan, Grzegorz Radziwiłko, Jakub Popławski, Jakub Borowy, Tomasz Knecht, Rafał Bernat (libero), Jakub Wiśniewski (libero), Bartosz Adamski, Szymon Józwicki, Mateusz Górczyński, Kamil Czupski, Adrian Smagło, Michał Antoniak, Szymon Brzozowski.