Strona główna 0_Slider Hit jesieni: Foto-Higiena Gać – Polonia-Stal Świdnica (relacja live)

Hit jesieni: Foto-Higiena Gać – Polonia-Stal Świdnica (relacja live)

0

Przed nami szlagier 10. kolejki piłkarskiej IV ligi. Pierwsza w tabeli Foto-Higiena Gać podejmuje wicelidera tabeli Polonię-Stal Świdnica. Za moment rozpoczęcie meczu rozgrywanego awaryjnie w Marcinkowicach.

dsc_0146

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Kozachenko, Salamon, Klemiński, Ł. Kot, Sowa, Szuba, Łuszkiewicz, Jagieła, Borowy, Myrta

Rozpoczynamy spotkanie

3′ – rzut rożny dla Foto-Higieny, faulowany Borowy i od rzutu wolnego rozpoczną świdniczanie

6′ – piłkę w pole karne wrzuca Szuba, pewnie wyłapuje ją jednak Gąsiorowski

10′ – groźnie w świdnickiej szesnastce, w ostatniej chwili nasi stoperzy wybijają piłkę na róg

12′ – dobra interwencja Kota po strzale z ostrego kąta

13′ – niestety przegrywamy 0:1. Złe zachowanie Kota, który piąstko0wał zbyt lekko, Wróbel umieszcza piłkę w siatce!!

17′ – wciąż więcej piłką grają rywale, my na razie razimy nieskutecznym rozegraniem i stratami

20′ – bardzo dobra okazja świdnickiego zespołu, rzut wolny z 20. metra, Borowy trafia w mur

21′ – fantastyczna akcja świdniczan, Klemiński dostaje piłkę w polu karnym i pokonuje Gąsiorowskiego. Mamy 1:1!!!

27′ – gra przeniosła się do środka pola

30′ – kontra gości, Jagieła niestety zagrywa do Kozachenki niecelnie

33′ – ostra wrzutka w świdnickie pole karne, obrońcy zażegnują jednak niebezpieczeństwo

Dobra wiadomość ze Świdnicy, nasi juniorzy z ligi dolnośląskiej wygrywają 2:0 z Olimpią Kamienna Góra

38′ – kolejna kontra świdniczan, Jagieła wrzuca piłkę na 16. metr, lecz tracimy piłkę

41′ – strzał jednego z rywali z 25 metrów – bardzo niecelne

koniec pierwszej połowy – 1:1

Wracamy do gry, bez zmian w składzie

47′ – dwa rzuty rożne dla gospodarzy, oba bez zagrożenia dla naszej drużyny

50′ – nieporozumienie w naszym polu karnym, delikatny strzał przeciwnika – słupek!

55′ – bardzo mocno wyszła Foto-Higiena na tą drugą połowę, ciągła presja i inicjatywa po stronie rywali

58′ – ależ okazja biało-zielonych, rzut rożny, zamieszanie, Gąsiorowski zasłonięty, lecz Borowy uderza niestety nad bramką!

61′ – kolejna znakomita okazja Polonii-Stali, Sowa dorzuca piłkę, Myrta głową niecelnie

63′ – Kucyniak – żółta kartka

65′ – Kozachenko uderza z dystansu bardzo niedokładnie

67′ – w odpowiedzi uderzenie rywali, dobra interwencja Kota

68′ – Sowa huknął z 20 metrów, piłka pół metra nad poprzeczką

70′ – dwa strzały rywali, pewnie interweniuje Kot

72′ – świetna akcja Myrty, w ostatniej chwili strzał naszego napastnika zablokowany

73′ – Szczygieł za Łuszkiewicza

73′ – Synowiec – żółta kartka

79′ – wychodzimy z kontrą 3:2, bezpardonowo zatrzymywany Borowy, gwizdek arbitra milczy. Sędzia Kucharczyk to dziś zdecydowanie najsłabszy punkt dzisiejszego pojedynku. Liczne pomyłki w obie strony i brak konsekwencji

83′ – mecz się otworzył, szybkie przemieszczanie piłki z jednej szesnastki na drugą

84′ – Mazanka zmienia Myrtę

87′ – bardzo niecelny strzał rywali. Piłka wysoko nad bramką

88′ – niestety tracimy gola po rzucie rożnym. Kalinowski głową na 2:1!!!

90′ – Gładysz za Szubę

90+ – rzucamy się do ataków, ale może nie starczyć czasu

koniec meczu – przegrywamy niestety 1:2, bardzo ambitna gra naszego zespołu, ale niestety nie sprostaliśmy liderowi ponosząc pierwszą porażkę w tym sezonie