Strona główna 0_Slider Co grają w kinie?

Co grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA 3D]

0

Sprawdź, jakie filmy od 28 października do 3 listopada będzie można obejrzeć w świdnickim kinie Cinema 3D.

WYDARZENIA SPECJALNE:
MARATON GROZY HALLOWEEN–28.10.2016, godzina 22:00
Cinema 3D zapraszam na noc pełną wrażeń i strachu! Miłośników kina grozy czekają podczas maratonu trzy propozycje: „Queen of Spades: The Dark Rite” , „Dark House” oraz „Sawney: Flesh of man”. W kinowym barze natomiast wielka dolewka wybranego napoju!
Bilety do nabycia w kasach kina i na www.cinema3d.pl

PORANEK FAMILIJNY– 29.10.2016, godzina 10:00
Cinema 3D zaprasza na spotkanie w kinie dla najmłodszych widzów. Gry, zabawy i konkursy z nagrodami a na koniec seans bajki „Bolek i Lolek”.
Bilety do nabycia w kasach kina i na www.cinema3d.pl

PREMIERY:

KSIĘGOWY – Premiera 28.10.2016
USA; od 16 lat ; Thriller/Kryminał 128 min.
Affleck wciela się w postać Christiana Wolffa, geniusza matematycznego, którego więcej łączy z liczbami niż z ludźmi. Pod osłoną małomiasteczkowego biura rachunkowego pracuje dla najbardziej niebezpiecznych organizacji przestępczych na świecie w charakterze niezależnego księgowego. Kiedy Wydział ds. ścigania przestępstw Departamentu Skarbu, prowadzony przez Raya Kinga (Simmons), zaczyna się nim coraz bardziej interesować, Christian podejmuje współpracę z legalnym klientem – nowoczesną firmą specjalizującą się w dziedzinie robotyki. Jej księgowa (Kendrick) wykryła niezgodność opiewającą na miliony dolarów. Jednak, kiedy Christianowi udaje się uzyskać prawdziwy obraz sytuacji finansowej firmy i zbliżyć się do odkrycia prawdy, liczba ofiar zaczyna niebezpiecznie wzrastać
14:15 19:00 21:45

OUIJA: NARODZINY ZŁA – Premiera 28.10.2016
USA; od 16 lat; Horror 99 min.
Kobieta z dwiema córkami przeprowadza się do nowego domu. Wśród starych rzeczy rodzina znajduje stolik spirytystyczny.
17:30 19:45 22:00

DOCTOR STRANGE 3D
USA/; od 12 lat; Fantasy/Przygodowy 115 min.
Doctor Strange” jest filmową adaptacją popularnego komiksu, stworzonego przez Stana Lee i Steve’a Ditko. Głównym bohaterem jest znany chirurg, Stephen Strange, który ulega wypadkowi samochodowemu. Nerwy w jego rękach zostają uszkodzone, co uniemożliwia mu dalszą pracę. Odnajduje jednak nowe życie podczas szkolenia na najwyższego czarnoksiężnika Ziemi…
Dubbing 10:15 12:45 15:15 17:45
Napisy 20:15

BURN BURN BURN
Wielka Brytania; od 15 lat; Komedia/Dramat 106 min.
Niesamowita podróż przez Wielką Brytanię i życie głównych bohaterów: Seph, Alex i Dana, który właśnie zmarł, pozostawiając dwóm przyjaciółkom swój video-testament. Zobligował w nim dziewczyny do przewiezienia jego prochów w cztery ważne dla niego miejsca i rozrzucenie go po trochu w każdym z nich. Seph i Alex staną twarzą w twarz z umierającym przyjacielem i prawdą o nich samych, gorzko, lecz z miłością zaserwowaną im przez Dana.
13:15

SZKOŁA UWODZENIA CZESŁAWA M.
Polska; od 15 lat; Komedia 95 min.
„Szkoła uwodzenia Czesława M.” to historia popularnego muzyka, który niespodziewanie porzuca życie warszawskiego celebryty. Czesław M. przypadkiem trafia do Świnoujścia. Poznaje Adama i Zygmunta, byłych stoczniowców, którzy próbują rozkręcić własny biznes. Wspólnie wymyślają plan pozornie doskonały: postanawiają otworzyć pierwszą na Wybrzeżu szkołę uwodzenia dla mężczyzn. Czy dzięki niej w końcu osiągną wymarzony sukces?
12:15 16:00

PROSTA HISTORIA O MORDERSTWIE
Polska; od 15 lat; Thriller/Kryminalny 90 min.
„Prosta historia o morderstwie” to trzymająca w napięciu, pełna zaskakujących zwrotów akcji historia policyjnej rodziny, której losami wstrząsa tajemnicza zbrodnia. Jacek, młody policjant (Filip Pławiak), za wszelką cenę próbuje chronić matkę (Kinga Preis) i braci przed porywczym i despotycznym ojcem – również funkcjonariuszem (Andrzej Chyra) – zamieszanym w nielegalne interesy. Gdy ten zostaje zamordowany, syn staje się głównym podejrzanym. Chcąc udowodnić swoją niewinność, Jacek musi rozpracować skomplikowaną sieć intryg, w którą uwikłany był jego ojciec.
11:15

JACK REACHER: NIGDY NIE WRACAJ
USA; od 12 lat; Akcja/Kryminalny 120 min.
Po wielkim sukcesie pierwszej części filmu (220 milionów dolarów) Jack Reacher powraca do akcji! Oskarżony o zabójstwo, znajdzie się w poważnych tarapatach. Dowiemy się także więcej o jego prywatnym życiu, które jest równie skomplikowane.
15:00 18:15

INFERNO
USA/Japonia/Turcja/Węgry; od 15 lat ; Thriller 121 min.
Supertrio: Tom Hanks, Ron Howard i Dan Brown przedstawia ekranizację najlepiej sprzedającej się książki 2013 roku – „Inferno”. Światowej sławy profesor w dziedzinie symboliki Robert Langdon (dwukrotny laureat Oscara Tom Hanks) śladami poematu Dantego usiłuje rozwikłać zagadkę symbolu, który znajduje w marynarce, kiedy budzi się – pogrążony w amnezji – w jednym z włoskich szpitali. Będzie to najtrudniejsze zadanie w karierze Langdona, na którego zewsząd czeka niebezpieczeństwo.
20:45

BOCIANY 2D/3D
USA; b/o; Animowany/Komedia/Przygodowy 87 min.
Bociany przynoszą dzieci… A przynajmniej tak było kiedyś. Teraz bowiem zajmują się dostarczaniem przesyłek dla światowego giganta sprzedaży internetowej Cornerstore.com. Junior to najlepszy kurier w firmie, który na dodatek spodziewa się awansu. Przypadkowo jednak uruchamia Maszynę Produkującą Dzieci. W efekcie na świat zupełnie bezprawnie przychodzi śliczna dziewczynka. Junior nie ma wyjścia — musi podrzucić komuś ten kłopotliwy prezent, zanim szef się zorientuje. Wraz z Tulip, jedyną dziewczyną na Bocianiej Górze, wyrusza na pierwszą w życiu misję „narodziny”. Szalona podróż może sprawić, że powiększy się niejedna rodzina, a bociany odzyskają właściwą rolę w świecie
2D 10:00 17:00
3D 9:00

WOŁYŃ
Polska; od 15 lat; Wojenny 149 min.
Akcja filmu „Wołyń” rozpoczyna się wiosną 1939 roku w małej wiosce zamieszkałej przez Ukraińców, Polaków i Żydów. Zosia Głowacka ma 17 lat i jest zakochana w swoim rówieśniku, Ukraińcu Petrze. Ojciec postanawia jednak wydać ją za bogatego polskiego gospodarza Macieja Skibę, wdowca z dwójką dzieci. Wkrótce wybucha wojna i dotychczasowe życie wioski odmienia najpierw okupacja sowiecka, a później niemiecki atak na ZSRR. Zosia staje się świadkiem, a następnie uczestniczką tragicznych wydarzeń wywołanych wzrastającą falą ukraińskiego nacjonalizmu. Kulminacja ataków nadchodzi latem 1943 roku. Pośród morza nienawiści Zosia próbuje ocalić siebie i swoje dzieci.
9:15 12:00
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

KONTAKT
CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica
tel: +48 74 639 90 56
www.cinema3d.pl

Poprzedni artykułPrzedsiębiorcy z dotacjami na innowacje
Następny artykułPocisk w kopalni