Strona główna 0_Slider Zaprojektuj medal na Bieg Niepodległości 2016

Zaprojektuj medal na Bieg Niepodległości 2016

0

Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłasza konkurs na projekt medalu przyznawanego za udział w zaplanowanym na 11 listopada Biegu Niepodległości. Chcemy, aby to właśnie przedstawiciele środowiska zdecydowali, jaki charakter ma mieć pamiątka wieńcząca ich wysiłek startowy. Na autora zwycięskiego projektu czeka nagroda! – zachęcają organizatorzy.

medal-bn1Regulamin:

 1. Konkurs adresowany jest do mieszkańców Powiatu Świdnickiego.
 2. Konkurs trwa do 14.09 do 25.09. Do tego dnia czekamy na prace w formie pliku graficznego w jakości do druku – 300 dpi (preferowane: jpg; png; tiff; bmp; pdf). Projekty z tytułem wiadomości „projekt – medal” prosimy kierować na adres: [email protected]
 3. Projekt należy podpisać (imię, nazwisko, dane kontaktowe). Zgłoszenie powinno zawierać zgodę na publikację danych oraz oświadczenie Autora o przekazaniu autorskich praw majątkowych na rzecz Organizatorów.
 4. Projekt musi zawierać:
  • awers i rewers
  • datę wydarzenia oraz nazwę (11.11.2016, 9. Bieg Niepodległości
  • logotyp OSiR Świdnica, herby Urzędu Miejskiego w Świdnicy, Starostwa Powiatowego w Świdnicy
  • element/elementy patriotyczne (z wykorzystaniem biało-czerwonej kolorystyki)
 5. Wszystkie nadesłane prace, spełniające wymogi techniczne późniejszego wykonania medalu, zostaną zaprezentowane na stronie www.osir.swidnica.pl oraz https://www.facebook.com/osir.swidnica i poddane Waszemu głosowaniu. Każda osoba oddaje jeden głos na najlepszy, według uznania, pomysł. Głosowanie trwać będzie od 26 do 28.09.2016 r
 6. Trzy projekty, które uzyskają największą ilość głosów, zostaną przekazane do ostatecznej oceny Komisji, złożonej z przedstawicieli organizatorów oraz profesjonalnego medaliera.
 7. Zwycięski projekt wyłoni Komisja w wewnętrznym głosowaniu. Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 29.09.2016. Zostaną one przedstawione na stronach wymienionych w pkt.4.
  Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do opublikowania imienia, nazwiska/nazwy i informacji o Twórcy wybranego projektu, a także innych Projektów konkursowych oraz umieszczenia tych informacji w materiałach promocyjnych Organizatora i Partnerów oraz w mediach i Internecie.
 8. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę niespodziankę fundowaną przez Galerię Świdnicką
 9. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia poprawek w projekcie medalu w zakresie dostosowania wzoru do możliwości technicznych wykonawcy.

10. Udział w Konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem, przez osoby w nim uczestniczące, zgody na przetwarzanie przez Organizatora ich danych osobowych dla celów związanych z przeprowadzeniem i rozstrzygnięciem Konkursu oraz dla celów marketingowych i promocyjnych Organizatora zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U.Nr 133 poz. 833 z późn. zm.).

11. Interpretacja zapisów niniejszego Regulaminu należy do wyłącznej kompetencji Komisji Konkursowej.

12. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie, zastosowanie mają przepisy obowiązującego prawa.

Poprzedni artykułDroga do Zebrzydowa wyremontowana
Następny artykułŚwidnica gospodarzem Kongresu Turystyki Polskiej