Strona główna Sport Piłka nożna Wyniki lig piłkarskich (klasa O – klasa B)

Wyniki lig piłkarskich (klasa O – klasa B)

0

W minionym tygodniu na piłkarskich boiskach zaprezentowali się piłkarze z wałbrzyskiej okręgówki oraz klas A i B.

0000pilka1

Klasa okręgowa seniorów

4. kolejka:

Grom Witków – Zjednoczeni Żarów 1:4

Iskra Jaszkowa Dolna – LKS Gola Świdnicka 1:1

Niemczanka Niemcza – Zdrój Jedlina Zdrój 0:5

Piławianka Piława Górna – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:3

Orlęta Krosnowice – Victoria Tuszyn 0:2

LKS Bystrzyca Górna – MKS Szczawno Zdrój 0:0

Górnik Boguszów Gorce – Pogoń Duszniki Zdrój 2:0

Nysa Kłodzko – Unia Złoty Stok 3:3.

5. kolejka (10-11.09):

Pogoń – Grom (ndz – 16:00)

MKS Szczawno – Górnik (sb – 16:00)

Victoria – LKS Bystrzyca (sb – 16:00)

Zamek – Orlęta (sb – 16:00)

Zdrój – Piławianka (sb – 16:00)

LKS Gola – Niemczanka (ndz – 16:00)

Nysa – Iskra (sb – 16:00)

Zjednoczeni – Unia (sb – 16:00)

Tabela:
1. Victoria Tuszyn – 4 – 10 – 9:0
2. Nysa Kłodzko – 4 – 10 – 13:5
3. Górnik Boguszów-G. – 4 – 10 – 8:3
4. Zjednoczeni Żarów – 4 – 9 – 8:5
5. Zamek Kamieniec – 4 – 7 – 9:7
6. LKS Bystrzyca G. – 4 – 6 – 6:3
7. MKS Szczawno Zdr. – 4 – 6 – 6:5
8. Zdrój Jedlina Zdr. – 4 – 6 – 8:4
9. Unia Złoty Stok – 4 – 5 – 10:9
10. Orlęta Krosnowice – 4 – 4 – 5:7
11. Iskra Jaszkowa D. – 4 – 4 – 4:6
12. Pogoń Duszniki Zdr. – 4 – 4 – 5:7
13. Niemczanka Niemcza – 4 – 3 – 4:9
14. LKS Gola Świdnicka – 4 – 2 – 5:10
15. Grom Witków – 4 – 0 – 3:12
16. Piławianka Piława G. – 4 – 0 – 2:13

Grupa A seniorów

4. kolejka – grupa I:

Victoria II Świebodzice – Boxmet Piskorzów 4:1

Iskra Witków Śląski – Pogoń Pieszyce 1:2

Czarni Wałbrzych – Skalnik Czarny Bór 3:1

KS Walim – Sudety Dziećmorowice 0:6

Unia Bogaczowice – Biały Orzeł Mieroszów 3:1

Kłos Lutomia – Włókniarz Głuszyca 2:1

5. kolejka (10-11.09):

Włókniarz – Victoria II (ndz – 16:00)

Biały Orzeł – Kłos (sb – 17:00)

Sudety – Unia (ndz – 16:00)

Skalnik – KS Walim (ndz – 16:00)

Pogoń – Czarni (sb – 16:00)

Orzeł – Iskra (ndz – 16:00)

Tabela:
1. Unia Bogaczowice – 4 – 12 – 14:4
2. Sudety Dziećmor. – 3 – 9 – 13:2
3. Victoria II Świebodz. – 4 – 9 – 13:5
4. Pogoń Pieszyce – 3 – 9 – 8:1
5. Włókniarz Głuszyca – 4 – 6 – 8:6
6. Biały Orzeł Mierosz. – 3 – 4 – 5:4
7. Iskra Witków Śląski – 4 – 4 – 7:7
8. Kłos Lutomia – 4 – 4 – 5:11
9. Orzeł Lubawka – 3 – 3 – 3:9
10. Czarni Wałbrzych – 4 – 3 – 4:12
11. Boxmet Piskorzów – 4 – 3 – 9:12
12. KS Walim – 3 – 1 – 3:11
13. Skalnik Czarny Bór – 3 – 0 – 5:13

4. kolejka – grupa II:

Błękitni Słotwina – Delta Słupice 3:1

Zryw Łażany – Granit Roztoka 0:5

Płomień Makowice – Herbapol Stanowice 2:1

Czarni Sieniawka – LKS Wiśniowa 0:2

Cukrownik Pszenno – Zieloni Mrowiny 4:0

Darbor Bolesławice – Unia Jaroszów 1:3

Ślężanka Tąpadła – Wenus Nowice 1:1

5. kolejka (10-11.09):

Wenus – Błękitni (ndz – 11:00)

Unia – Ślężanka (sb – 16:00)

Zieloni – Darbor (ndz – 16:00)

LKS Wiśniowa – Cukrownik (sb – 16:00)

Herbapol – Czarni (sb – 17:00)

Granit – Płomień (sb – 16:00)

Delta – Zryw (sb – 17:00)

Tabela:
1. Granit Roztoka – 4 – 12 – 21:1
2. LKS Wiśniowa – 4 – 9 – 9:4
3. Cukrownik Pszenno – 3 – 7 – 8:1
4. Czarni Sieniawka – 4 – 6 – 7:8
5. Unia Jaroszów – 4 – 6 – 7:8
6. Delta Słupice – 4 – 6 – 5:9
7. Płomień Makowice – 4 – 6 – 7:7
8. Błękitni Słotwina – 4 – 5 – 8:8
— Darbor Bolesławice – 4 – 5 – 8:8
10. Zieloni Mrowiny – 4 – 4 – 6:12
11. Wenus Nowice – 4 – 3 – 4:5
12. Herbapol Stanowice – 4 – 3 – 4:12
13. Ślężanka Tąpadła – 3 – 2 – 2:4
14. Zryw Łażany – 4 – 1 – 3:12

Klasa B seniorów

3. kolejka – grupa I:

MKS II Szczawno Zdrój – Podgórze Wałbrzych 3:0

Grom Panków – Zagłębie Wałbrzych 5:3

Tęcza Bolesławice – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 1:3

Płomień Dobromierz – Wierzbianka Wierzbna 2:5

Sokół Kostrza – LKS Piotrowice Świdnickie 5:2

Błyskawica Kalno – Nysa Kłaczyna 0:2

Orzeł Witoszów – Huragan Olszany 7:0

4. kolejka (11.09):

Podgórze – Huragan (11:00)

Nysa – Orzeł (13:00)

LKS Piotrowice – Błyskawica (11:00)

Wierzbianka – Sokół (12:00)

Górnik – Płomień (11:00)

Zagłębie – Tęcza (11:00)

MKS II Szczawno – Grom (11:00)

Tabela:
1. Nysa Kłaczyna – 3 – 9 – 13:2
2. Wierzbianka Wierzbna – 3 – 9 – 12:3
3. MKS II Szczawno Zdr. – 2 – 6 – 6:2
4. Podgórze Wałbrzych – 3 – 6 – 5:3
5. Górnik Nowe Miasto – 2 – 6 – 10:2
6. Sokół Kostrza – 3 – 6 – 13:7
7. Orzeł Witoszów – 3 – 6 – 9:4
8. Tęcza Bolesławice – 3 – 3 – 5:6
9. Błyskawica Kalno – 3 – 3 – 4:5
10. Grom Panków – 3 – 3 – 7:15
11. LKS Piotrowice Św. – 3 – 3 – 7:9
12. Zagłębie Wałbrzych – 3 – 0 – 5:10
13. Płomień Dobromierz – 3 – 0 – 4:15
14. Huragan Olszany – 3 – 0 – 1:18

3. kolejka – grupa II:

Flamenco Zebrzydów – Sparta Ostroszowice 4:0

LKS Gilów – Sparta Oleszna 15:1

Płomień Sokolniki – Zgoda Grodziszcze 1:0

LKS II Bystrzyca Górna – Błękitni Owiesno 2:0

Rawa Boleścin – LKS Marcinowice 0:4

Herkules Bojanice – Gryf Burkatów 2:7

4. kolejka (11.09):

Sparta Ostr. – Gryf (14:00)

LKS Marcinowice – Herkules (12:00)

Błękitni – Rawa (11:00)

Zgoda – Dąb (11:00)

Sparta Ol. – Płomień (13:00)

Flamenco – LKS Gilów (11:00)

Tabela:
1. Gryf Burkatów – 3 – 9 – 19:5
2. Flamenco Zebrzydów – 3 – 9 – 11:1
3. LKS Marcinowice – 3 – 9 – 12:4
4. LKS Gilów – 2 – 6 – 19:3
5. Błękitni Owiesno – 3 – 6 – 5:4
6. Sparta Oleszna – 3 – 3 – 9:18
7. LKS II Bystrzyca G. – 3 – 3 – 5:6
8. Płomień Sokolniki – 2 – 3 – 2:3
9. Rawa Boleścin – 3 – 3 – 7:17
10. Sparta Ostroszowice – 3 – 3 – 3:12
11. Dąb Mościsko – 2 – 0 – 3:6
12. Zgoda Grodziszcze – 3 – 0 – 2:9
13. Herkules Bojanice – 3 – 0 – 6:15