Strona główna Konkursy Wygraj prezent dla chłopaka

Wygraj prezent dla chłopaka [KONKURS]

1

Już niebawem, bo w najbliższy piątek będziemy świętować Dzień Chłopaka. Z tej okazji wspólnie ze sponsorami: biurem podróży Travel Shops oraz Centrum Rozwoju Osobowego Renesans przygotowalismy konkurs, w którym do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody.

grafika_d_ch1

Do konkursu zapraszamy panie, które będą mogły zabrać mężczyznę – syna, męża, chłopaka, przyjaciela na jeden z największych w Europie Sylwestrów w plenerze, organizowanego co roku w Berlinie przy Bramie Brandenburskiej. Odbiór nagrody jest możliwy wyłącznie w dniach 3-7 października w godz. 10.00-18.00 w nowej siedzibie biura Travel Shops na Placu Grunwaldzkim obok Hali Targowej (realizacja  podwójnego zaproszenia nastąpi oczywiście 31 XII). Dwaj kolejni panowie zostaną szczęśliwymi posiadaczami karnetów o wartości 80zł upoważniających do korzystania z siłowni bez ograniczeń na okres 1 miesiąca od daty wystawienia w Renesansie przy ul. Ofiar Oświęcimskich.

Aby móc obdarować mężczyzn, panów, chłopców tak wspaniałymi prezentami zapraszamy panie do złożenia im życzeń – trzy najbardziej pomysłowe pod względem formy i treści nagrodzimy. Propozycje prosimy przesyłać do czwartku włącznie mailem zatytułowanym „Dzień Chłopaka” na adres [email protected] W treści prosimy umieścić także imię, nazwisko oraz kontaktowy numer telefonu. Rozwiązanie nastąpi w piątek 30 września. Zapraszamy do zabawy!

/red/

Poprzedni artykułWicelider SLD w Świdnicy. Jak uwieść ludzi?
Następny artykuł„Mój pierwszy milion” w Świdnicy