Strona główna 0_Slider Wojewódzkie dożynki w Krzyżowej – dojazd i parkingi

Wojewódzkie dożynki w Krzyżowej – dojazd i parkingi

0

W niedzielę, 4 września 2016 r. w Krzyżowej obowiązywać będzie zmiana organizacji ruchu drogowego związana z dożynkami wojewódzkimi. Do dyspozycji gości jest 5 parkingów o łącznej powierzchni ponad 12 ha.

Na odcinku drogi gminnej do Krzyżowej (Alei Czereśniowej) tj. od drogi wojewódzkiej nr 382 do skrzyżowania w miejscowości Krzyżowa – zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Wyjazd z Krzyżowej do Świdnicy zostanie poprowadzony przez miejscowość Grodziszcze, lub z Krzyżowej do Makowic. Wzdłuż drogi powiatowej w Krzyżowej tj. od skrzyżowania z Aleją Czereśniowa w kierunku Fundacji Krzyżowa obowiązywać będzie zakaz parkowania.

Jeden z większych parkingów dla pojazdów osobowych P2 zlokalizowany będzie na powierzchni ponad 5 ha, przy Alei Czereśniowej, tj. ok. 300 metrów od głównego miejsca niedzielnych uroczystości dożynkowych. Kolejne parkingi P4 i P5 mieścić się będą w Krzyżowej, przy drodze powiatowej w kierunku Wieruszowa, po lewej i po prawej stronie. Parking P3 zlokalizowany będzie przy Alei Dębowej, wjazd z drogi powiatowej Grodziszcze-Krzyżowa.
Parking techniczny PT przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli sołectw odpowiedzialnych za przygotowanie wieńców dożynkowych oraz straganów.

DOJAZD:

org_ruchu_dozynk_krzyzowa

PARKINGImapa_parkingidozyki_plakat_www

Poprzedni artykułI Festiwal Mąki już dzisiaj
Następny artykułZacięta walka z czasem i schodami… [FOTO/VIDEO]