Strona główna 0_Slider I Festiwal Mąki już dzisiaj

I Festiwal Mąki już dzisiaj

0

Warsztaty kulinarne, ceramiczne, fotograficzne, spotkanie z dietetykiem, konkurs na najlepszy chleb domowego wypieku „Chlebowzięci”, promocyjne zwiedzanie młyna to tylko niektóre atrakcje I Festiwalu Mąki w Siedlimowicach, którego rozpoczęcie zaplanowano w sobotnie południe, 3 września.chleb4

Najważniejszym punktem święta będzie konkurs na najlepszy chleb domowego wypieku „Chlebowzięci”. Do konkursu mogą zgłaszać się wszyscy, którzy amatorsko zajmują się wypiekiem chleba. Swoje specjały należy dostarczyć w dniu imprezy do godziny 15:00.

Kolejnym ważnym punktem tego dnia będzie możliwość wzięcia udziału w warsztatach kulinarnych, które poprowadzi Jakub Łukaszonek, finalista polskiej edycji kulinarnego Show MasterChef, bloger kulinarny prowadzący stronę www.kuchniakuby.pl, pasjonat gotowania, samouk i marzyciel.

Z kolei warsztaty ceramiczne poprowadzi Magdalena Siennicka z Szamotni – pracowni ceramiki artystycznej. Uczestnicy będą mogli wziąć również udział w warsztatach fotografii produktowej, które poprowadzi Marcin Trzpiot, fotograf, absolwent studiów pedagogicznych w Legnicy i Szkoły Fotograficznej „AFA” we Wrocławiu. Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. Zapisy już się rozpoczęły. Atrakcją festiwalu będzie również spotkanie z dietetykiem, Agnieszką Podgórską. A na koniec – spektakl w wykonaniu Teatru Bezdomnego.

 

 

Poprzedni artykułPiękniejszy świat Beaty: Prezent dla bliźniaków
Następny artykułWojewódzkie dożynki w Krzyżowej – dojazd i parkingi