Strona główna Sport Piłka nożna Rozkład jazdy weekendowej kolejki IV ligi

Rozkład jazdy weekendowej kolejki IV ligi

0

Po raz czwarty w tym sezonie czwartoligowi piłkarze z grup wschodniej i zachodniej powalczą o ligowe punkty. W tym gronie będą zawodnicy AKS-u Strzegom, Victorii Świebodzice i Karoliny Jaworzyna Śląska. ŚWidnicka Polonia-Stal swój pojedynek rozegra w środę, 7 września.

piłka nożna - uniwersalne

4. kolejka – grupa wschodnia:

Bielawianka Bielawa – Sokół Wielka Lipa 3 września, 17:00
Sokół Marcinkowice – Orzeł Ząbkowice Śląskie 3 września, 17:00
Polonia-Stal Świdnica – Piast Nowa Ruda 7 września, 17:30
GKS Kobierzyce – Pogoń Oleśnica 3 września, 17:00
Foto-Higiena Gać – Karolina Jaworzyna Śląska 4 września, 17:00
KS Bystrzyca Kąty Wrocławskie – MKP Wołów 3 września, 17:00
Wiwa Goszcz – Orzeł Sadowice 4 września, 16:00
Victoria Świebodzice – Unia Bardo 3 września, 17:00

Tabela grupy wschodniej:
1. Foto-Higiena Gać – 3 – 9 – 8:3
2. Bielawianka Bielawa – 3 – 7 – 6:3
3. Polonia-Stal Ś-ca – 3 – 7 – 5:2
4. GKS Kobierzyce – 3 – 6 – 12:2
5. Unia Bardo – 3 – 6 – 8:7
6. Pogoń Oleśnica – 3 – 4 – 4:4
7. Sokół Marcinkowice – 3 – 4 – 4:5
8. Victoria Świebodzice – 3 – 4 – 5:3
9. MKP Wołów – 3 – 4 – 4:4
10. Orzeł Ząbkowice – 3 – 4 – 3:3
11. Karolina Jaworzyna – 3 – 3 – 5:7
12. Bystrzyca Kąty Wr. – 3 – 3 – 4:7
13. Wiwa Goszcz – 3 – 2 – 4:5
14. Piast Nowa Ruda – 3 – 2 – 3:5
15. Sokół Wielka Lipa – 3 – 1 – 2:6
16. Orzeł Sadowice – 3 – 0 – 1:12

4. kolejka grupy zachodniej:

AKS Strzegom – Nysa Zgorzelec 3 września, 16:00
Lotnik Jeżów Sudecki – Orkan Szczedrzykowice 3 września, 17:00
Karkonosze Jelenia Góra – Włókniarz Mirsk 3 września, 19:00
Granica Bogatynia – Apis Jędrzychowice 3 września, 17:00
Chrobry II Głogów – Piast Wykroty 4 września, 11:00
Zagłębie II Lubin – Orla Wąsosz 3 września, 15:00
Zamet Przemków – Sparta Grębocice 3 września, 17:00
GKS Warta Bolesławiecka – Stal Chocianów 3 września, 17:00

Tabela grupy zachodniej:

1. Orkan Szczedrzyk – 3 – 9 – 13:1
2. Zagłębie II Lubin – 3 – 7 – 11:3
3. Stal Chocianów – 3 – 7 – 5:2
4. Apis Jędrzychowice – 3 – 7 – 9:3
5. Orla Wąsosz – 3 – 7 – 4:0
6. AKS Strzegom – 3 – 6 – 10:7
7. Karkonosze JG – 3 – 4 – 7:5
8. Włókniarz Mirsk – 3 – 4 – 2:2
9. Chrobry II Głogów – 3 – 3 – 5:7
10. Sparta Grębocice – 3 – 3 – 6:13
11. Granica Bogatynia – 3 – 3 – 5:7
12. Piast Wykroty – 3 – 3 – 8:9
13. Nysa Zgorzelec – 3 – 2 – 0:4
14. GKS Warta Bolesł. – 3 – 1 – 3:8
15. Zamet Przemków – 3 – 1 – 2:8
16. Lotnik Jeżów Sud. – 3 – 0 – 1:12