Strona główna 0_Slider Przybij łapę! Obejrzyj film i pomóż zwierzętom

Przybij łapę! Obejrzyj film i pomóż zwierzętom

0

W ramach akcji „Przybij Łapkę z Przyjacielem” już w najbliższy weekend TOZ Świdnica wspólnie z kinem Cinema 3D przeprowadzi zbiórkę karmy, pieniędzy oraz rekrutację wolontariuszy.

przybij-lapke-z-przyjacielem

W piątek, 23 września na ekrany kin w Polsce wchodzi najnowsza animacja twórców „Minionków”, która już zdążyła podbić serca widzów w wielu krajach na świecie wspinając się na szczyty box office. „Sekretne życie zwierzaków domowych” w humorystyczny sposób pokazuje perypetie naszych pupili które podczas nieobecności właściciela w domu wiodą swoje własne, osobne życie, pełne przygód, intryg i zabawy. Kiedy wybierzemy się więc z rodzinami bądź przyjaciółmi, aby obejrzeć tę zabawną animację warto zastanowić się chwilę nad losem zwierząt, które bezdomne, porzucone pozostają na łasce ludzi o wielkim sercu.

W holu kina Cinema 3D w Świdnicy już w piątek od godziny 15:00 będzie można wesprzeć zwierzęta przekazując karmę, wrzucając kilka złotych do puszki czy nawet wypełnić formularz, dzięki któremu będzie można zostać wolontariuszem. To jednak nie wszystko, przez cały czas trwania zbiórki na specjalnie ustawionych ekranach przy punkcie zbiórki TOZ, wyświetlać się będą zwierzaki, które cały czas czekają na swój dom i na kochających właścicieli.

Aby zachęcić ludzi do wspierania akcji, organizatorzy wraz z partnerami wydarzenia, nieobojętnymi na losy zwierząt przygotowali specjalne kupony zniżkowe oraz naklejki akcji, które otrzyma każdy darczyńca. Więcej na stronie kina.

Akcja w Cinema 3D w Świdnicy zostanie przeprowadzona miejsce w piątek, 23 września od godziny 15:00 oraz w sobotę (24 września) i niedzielę (25 września) od godziny 9:00 niemalże przez cały dzień.

/opr. red./

Poprzedni artykułUwaga! Zmiany w programie teatralnych spotkań
Następny artykułWyburzą kotłownię na Zarzeczu w Świdnicy