Strona główna 0_Slider Mini świat na Świdnickim Biennale Modelarskim

Mini świat na Świdnickim Biennale Modelarskim [FOTO]

0

Precyzja, cierpliwość i wyobraźnia. Tylko tyle i aż tyle potrzebne jest, by budować miniaturowy świat. Pasjonaci przez dwa dni będą świętować i podziwiać swoje dzieła podczas Biennale Modelarskiego, na które do Klubu Bolko zaprasza Świdnicki Klub Modelarski im.”PFT-Cyrk Skalskiego”.

WYSTAWA MODELI - 2016.09.03 - (9)Repliki w różnych skalach pomniejszenia prezentują najlepsi modelarze z Polski, Czech, Słowacji, Niemiec i Francji. Jedną z głównych, a zarazem prestiżowych nagród konkursu jest duża statuetka „Richthofena”, którą organizatorzy przyznają za najlepszy model samolotu z okresu I wojny światowej. Na najmłodszych czekają warsztaty modelarskie pt.”Budujemy „Czerwonego Barona” –  wszystkie dzieci wraz z rodzicami, dziadkami lub indywidualnie są zaproszone do sklejania modeli samolotów” Czerwonego Barona”.

Setki modeli  można zobaczyć w sali głównej świdnickiego Klubu Bolko przy placu Grunwaldzkim 11. Organizatorzy zapraszają także w niedzielę, 4 września, już od godz.9:00 do 14:00. Wstęp wolny. Więcej na IPMS Świdnica www.ipmsswidnica.pl

/opr. red./
Zdjęcia Anna Pawłowska

Poprzedni artykułMotory zaryczały na świdnickim Rynku [FOTO/VIDEO]
Następny artykułGaleria opanowana przez młodych piłkarzy! [FOTO]