Strona główna 0_Slider Galeria opanowana przez młodych piłkarzy!

Galeria opanowana przez młodych piłkarzy! [FOTO]

0

Fantastyczne, sportowe emocje towarzyszyły turniejowi piłkarskiemu „Galeria Świdnicka CUP” rozegranego w naszym centrum handlowym. Dziś w szranki stanęli zawodnicy i zawodniczki z rocznika 2008 i młodsi. 

Turniej piłkarski w Galerii - 03.09.2016r (11)

Na liście zgłoszeniowej nie zabrakło świdniczan – młodych adeptów futbolu z Miejskiego Klubu Sportowego Polonia-Stal, Uczniowskiego Klubu Sportowego Gryf i Akademii Piłkarskiej 13, a także przyjezdnych. W sumie na specjalnie przygotowanym mini-boisku swoje umiejętności zaprezentowało 60 piłkarek i piłkarzy reprezentujących 20 drużyn.

– Zależało nam przede wszystkim na dobrej zabawie, rozegraniu jak największej ilości meczów oraz strzeleniu jak największej ilości goli. Cieszy frekwencja i uśmiech na twarzach dzieci. Najlepsze drużyny otrzymały atrakcyjne zestawy nagród. Dla nas jednak najbardziej liczył się sam udział, dlatego każdy z uczestników mógł liczyć na medal oraz upominki – tłumaczy Kamil Janicki, kierownik ds. marketingu Galerii Świdnickiej.

Wynik był dziś sprawą drugorzędną, liczyła się przede wszystkim dobra zabawa i spędzenie czasu w sposób aktywny, ale z dziennikarskiego obowiązku dodamy, iż na najwyższym stopniu podium znalazła się drużyna Realu Dzierżoniów. Podium uzupełnili: Lech 13 Świdnica i Hertha Dzierżoniów.

W niedzielę, 4 września rywalizować będą jeszcze młodsi. Na boisku w Galerii Świdnickiej obserwować będziemy walkę zawodników z rocznika 2010 i młodszych. Początek zmagań o 11.00.

/FOTO: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułMini świat na Świdnickim Biennale Modelarskim [FOTO]
Następny artykułAKS wygrywa i jest w czubie tabeli