Strona główna 0_Slider Kino na Szpilkach powróciło w wielkim stylu

Kino na Szpilkach powróciło w wielkim stylu

0

W wielkim stylu powróciło po wakacyjnej przerwie Kino na Szpilkach. Mnóstwo atrakcji, wiele konkursów i świetny film przyciągnęły do Cinema3D w Świdnicy nie tylko Panie.

kino-na-szpilkach-2016-09-22-11

W czwartkowy wieczór hol kina Cinema3D wypełnił się głównie Paniami, licznie przybyłymi, by po wakacyjnej przerwie spędzić miły wieczór w towarzystwie przyjaciółek. Impreza rozpoczęła się godzinę później niż poprzednie spotkania, co ułatwiło wielu Paniom przybycie Miałam więcej czasu, by zadbać o domowników i przygotować się do babskiego wieczoru z koleżankami śmieje się pani Ania, a pani Gosia dodaje Ucieszyłam się z tej nowej godziny, bo bardzo chciałam przyjść, niestety często pracuję do 18.00 i nie miałabym takiej możliwości.

Wrześniowa edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem również ze strony partnerów imprezy. W holu zgormadziło się około 20 wystawców z branży kosmetycznej, gastronomicznej, edukacyjnej a także przedstawicieli usług finansowych. Goście mogli nie tylko zapoznać się z ich ofertą, ale również wziąć udział w licznych konkursach, wygrywając  atrakcyjne nagrody, m.in. wyjazd na Jarmark Bożonarodzeniowy do Wiednia dla dwóch osób. Dodatkową atrakcją był niezwykły, mistyczny pokaz masażu Ma-Uri.

Wieczór zakończył się pokazem filmu „Bridget Jones 3”, którego zgromadzona publiczność wyraźnie nie mogła się doczekać. Film wywoływał salwy śmiechu, co jest najlepszą rekomendacją i dowodem, że po 15 latach od premiery pierwszej części, można stworzyć komedię jeszcze zabawniejszą.

Tymczasem publiczność oczekuje kolejnej edycji Kina na Szpilkach Na pewno się wybiorę! podsumowała uśmiechnięta pani Iwona opuszczając salę kinową.

/Katarzyna Rowicka-Pazdur/

Poprzedni artykułMamuty Kultury zostaną rozdane w Żarowie
Następny artykułNastolatek zatrzymany za narkotyki