Strona główna 0_Slider Kino na Szpilkach powraca!

Kino na Szpilkach powraca!

0

Kino Na Szpilkach powraca! Po wakacyjnej przerwie zapraszamy wszystkie Panie już dzisiaj, 22 września na godzinę 19:00 do Cinema 3D.

bjAby tradycji stało się zadość, najbliższe „szpilki” rozpoczną się oczywiście w holu kina  lampką szampana, a wszystkie Panie będą miały okazję zapoznać się z atrakcjami przygotowanymi przez partnerów wydarzenia, bardzo licznie wspierających wrześniową edycję. Aby zadbać o urodę po wakacyjnym, aktywnym odpoczynku swoją ofertę kosmetyczną zaprezentuje Mary Kay, The Rose, Oriflame czy Mydlarnia u Franciszka. Jeśli w trakcie wakacji nie odmawialiśmy sobie pyszności podczas podróży bądź przesadziliśmy z grillowaniem na pewno przyda się pomoc Centrum Dietetycznego Naturhouse, a gdy w trakcie egzotycznej wycieczki okazało się, że warto by podszlifować znajomość angielskiego ze swoją ofertą nadciąga Szkoła Językowa SMART. Na pewno również po okresie wakacyjnym można znaleźć pewne braki… w swych portfelach a na pytanie jak je uzupełnić postara się odpowiedzieć Klub Świadomego Inwestora, Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu oraz Bank Zachodni WBK. Natomiast jeśli chcielibyśmy choć trochę przedłużyć sobie błogi czas relaksu i wakacji, na pewno zainteresują nas zabiegi w Day Spa czy pielęgnacja w Depil Concept. Modowe stylizacje i markowe ubrania to z kolei propozycja na „szpilki” od Boutique 43. W czwartkowy wieczór nie zabraknie również czegoś na ząb, a to za sprawą Galerii Smaku oraz restauracji Przedmieście. Manufaktura natomiast częstować będzie swoją popisową pigwówką.

kns_22_09fb
Na sali kinowej, nim rozpocznie się seans, na wszystkie panie, które przybędą na najbliższe Kino Na Szpilkach czekać będzie modowy konkurs, w którym do wygrania będzie wiele ciekawych nagród w tym główna – wyjazd dla 2 os. na Jarmark Bożonarodzeniowy do Wiednia ufundowany przez Boutique 43 oraz Moje Podróże. Swój konkurs poprzedzony krótką prelekcją przeprowadzi także salon Depil Concept z Wałbrzycha. Wielką atrakcją będzie również pokaz masażu Ma-Uri, a o tym czym jest taki masaż opowie Pani Agnieszka Kozieł, certyfikowana praktyk Ma-Uri, która będzie chciała swoją wiedzą, filozofią i doświadczeniem podzielić się ze społecznością „szpilek”.

Jakby atrakcji było mało, spotkanie zwieńczy pokaz filmu „Bridget Jones 3” czyli kontynuacji jednego z największych klasyków kina dla kobiet.

Bridget Jones 3 – Na trzecią filmową część niekończących się miłosnych zawirowań w życiu Bridget Jones fani na całym świecie czekali lata. Laureaci Oscara – Renée Zellweger i Colin Firth powracają w kontynuacji ikonicznej komedii o miłosnych i zawodowych przygodach Bridget Jones, autorki najzabawniejszego pamiętnika w historii kina i literatury. Od premiery pierwszej filmowej części minęło 14 lat, Bridget to dziś zupełnie inna kobieta. Dobiega pięćdziesiątki, zamiast szelestu kartek w jej pamiętniku usłyszymy raczej odgłos stukania w klawiaturę laptopa. Tak, Bridget Jones idzie z czasem! Ok, może nie radzi sobie z tym doskonale, bo czas ten wpływa także na jej urodę, ale przy dobrym drinku staje się królową facebooków, instagramów, snapchatów i innych mediów społecznościowych.
Bilety na wydarzenie już w sprzedaży w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

/red./

Poprzedni artykułDobiegli razem
Następny artykułPocisk zauważony w ostatniej chwili