Strona główna Sport Piłka nożna Co nasz czeka na boiskach niższych lig piłkarskich?

Co nasz czeka na boiskach niższych lig piłkarskich?

0

Ligowa machina w sezonie 2016/2017 ruszyła na dobre. W nadchodzący weekend o punkty powalczą piłkarze reprezentujący swoje zespoły w rozgrywkach okręgówki oraz klas A i B.

0000pilka1

4. kolejka klasy okręgowej:

Grom Witków – Zjednoczeni Żarów 3 września, 14:00
Iskra Jaszkowa Dolna – LKS Gola Świdnicka 3 września, 16:00
Niemczanka Niemcza – Zdrój Jedlina Zdrój 3 września, 16:00
Piławianka Piława Górna – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3 września, 16:00
Orlęta Krosnowice – Victoria Tuszyn 4 września, 16:00
LKS Bystrzyca Górna – MKS Szczawno Zdrój 4 września, 16:00
Górnik Boguszów-Gorce – Pogoń Duszniki Zdrój 3 września, 16:00
Nysa Kłodzko – Unia Złoty Stok 3 września, 16:00

 

4. kolejka klasa A – grupa I:

Victoria II Świebodzice – Boxmet Piskorzów 4 września, 13:00
Iskra Witków Śląski – Pogoń Pieszyce 3 września, 16:00
Czarni Wałbrzych – Skalnik Czarny Bór 3 września, 16:00
KS Walim – Sudety Dziećmorowice 4 września, 16:00
Unia Bogaczowice – Biały Orzeł Mieroszów 4 września, 13:00
Kłos Lutomia – Włókniarz Głuszyca 4 września, 16:00

 

4. kolejka klasy A – grupa II:

Błękitni Słotwina – Delta Słupice 4 września, 11:00
Zryw Łażany – Granit Roztoka 3 września, 16:00
Płomień Makowice – Herbapol Stanowice 3 września, 16:00
Czarni Sieniawka – LKS Wiśniowa 4 września, 11:00
Cukrownik Pszenno – Zieloni Mrowiny 4 września, 16:00
Darbor Bolesławice – Unia Jaroszów 3 września, 16:00
Ślężanka Tąpadła – Wenus Nowice 4 września, 16:00

 

3. kolejka klasy B – grupa I:

MKS II Szczawno Zdrój – Podgórze Wałbrzych 4 września, 11:00
Grom Panków – Zagłębie Wałbrzych 4 września, 11:00
Tęcza Bolesławice – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 4 września, 11:00
Płomień Dobromierz – Wierzbianka Wierzbna 4 września, 11:00
Sokół Kostrza – LKS Piotrowice Świdnickie 4 września, 11:00
Błyskawica Kalno – Nysa Kłaczyna 4 września, 11:00
Orzeł Witoszów – Huragan Olszany 4 września, 11:00

 

3. kolejka klasy B – grupa II:

Flamenco Zebrzydów – Sparta Ostroszowice 4 września, 11:00
LKS Gilów – Sparta Oleszna 4 września, 11:00
Płomień Sokolniki – Zgoda Grodziszcze 4 września, 11:00
LKS II Bystrzyca Górna – Błękitni Owiesno 4 września, 11:00
Rawa Boleścin – LKS Marcinowice 4 września, 11:00
Herkules Bojanice – Gryf Burkatów 4 września, 14:00