Strona główna 0_Slider Co grają w kinie?

Co grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA 3D]

0

Sprawdź, co można obejrzeć w świdnickim kinie Cinema 3D od 23 do 29 września 2016.

foto-screenWYDARZENIA SPECJALNE:
PRZYBIJ ŁAPKĘ Z PRZYJACIELEM – od 23.09.2016 godz. 15:00 do 25 września godz. 19:00.
Cinema 3D w Świdnicy, TOZ Świdnica oraz partnerzy wydarzenia zapraszają wszystkich do wsparcia akcji „Przybij Łapkę z Przyjacielem”. Na holu kina zostanie prowadzona zbiórka karm i pieniędzy dla potrzebujących, porzuconych i bezdomnych zwierząt. Dodatkowo prowadzone będą zapisy na wolontariusza a na ekranach przy punkcie zbiórki wyświetlane będą zwierzęta czekające cały czas na nowy dom i kochających właścicieli. Każdy darczyńca otrzyma kupony zniżkowe zobowiązujące do rabatów u partnerów wydarzenia oraz naklejki promujące akcję.

PORANEK FAMILIJNY–24.09.2016, godzina 10:00
Zapraszamy na kolejne spotkanie w kinie dla najmłodszych widzów. Rozpoczniemy tanecznymi i ruchowymi zabawami dla dzieci razem z Centrum rozwoju osobistego Renesans a na koniec kolejne przygody „Bolka I Lolka” na dużym ekranie.
Bilety do nabycia w kasach kina i na www.cinema3d.pl

PREMIERY:
SEKRETNE ŻYCIE ZWIERZAKÓW DOMOWYCH 2D/3D – Premiera 23.09.2016
Japonia/USA; b/o ; Animacja/Komedia 87 min
Jeżeli ktoś myśli, że kiedy zostawia swoje ukochane zwierzaki w domu, one zajmują się wyłącznie tęsknotą za nim, cóż, jest w błędzie. Zwierzaki prowadzą swoje własne, osobne życie, pełne przygód, intryg i zabawy. A ich główne zmartwienie polega na tym, aby ludzie nie dowiedzieli się o ich sekretnych poczynaniach. Kiedy tylko zamykamy za sobą drzwi… wreszcie mogą być sobą.
3D 11:15 15:15 19:15
2D 9:15 13:15 17:15

KONTROLA ABSOLUTNA – Premiera 23.09.2016
USA/Francja/Irlandia; od 15 lat ; Thriller 95 min
Mike Regan (Pierce Brosnan) jest człowiekiem sukcesu – szefuje gigantycznej firmie, ma kochającą żonę, piękną 17-letnią córkę i żyje w luksusowym domu naszpikowanym najnowocześniejszą technologią. Pewnego dnia prosi o przysługę nieco tajemniczego informatyka pracującego od niedawna w jego filmie – Eda. Z pozoru nieśmiały chłopak, powoli odkrywa jednak swoje prawdziwe oblicze. Kiedy Mike zakazuje natarczywemu Edowi kontaktów z jego córką, ten wykorzystuje swoją doskonałą znajomość nowoczesnej technologii, aby zniszczyć życie biznesmena. Nie znając dnia ani godziny kolejnego ataku, Mike podejmuje nierówną walkę z nieobliczalnym psychopatą. Postanawia nie cofnąć się przed niczym, aby ocalić swoją rodzinę.
20:00

SIEDMIU WSPANIAŁYCH – Premiera 23.09.2016
USA; od 12 lat ; Akcja/Western 133 min
Remake legendarnego westernu „Siedmiu wspaniałych” w reżyserii Antoine’a Fuqua („Dzień próby”, „Do utraty sił”). Armia bandytów terroryzuje małą wioskę na pograniczu amerykańsko-meksykańskim. Zrozpaczeni farmerzy zwracają się z prośbą o pomoc do grupy rewolwerowców. Siedmiu najemników postanawia stawić czoło przeważającym siłom przeciwnika, choć wydają się nie mieć szans. Czy najtwardsi rewolwerowcy będą w stanie uwolnić wioskę spod bandyckich rządów? Czy zapewnią mieszkańcom spokój i bezpieczeństwo?
12:30 15:45 20:45

PLAN MAGGIE – Premiera 23.09.2016
USA; od 12 lat ; Komedia 92 min
Maggie (Greta Gerwig) jest nowoczesną dziewczyną z Nowego Jorku, która nie jest w stanie zakochać się na dłużej niż 6 miesięcy, ale bardzo chciałaby zostać matką. Postanawia po prostu zajść w ciążę i wybiera do tego celu potencjalnie najlepszego mężczyznę. Tymczasem zakochuje się w zupełnie innym (Ethan Hawke). Po kilku latach cudzy mąż, który w międzyczasie został jej własnym, powszednieje i Maggie znów potrzebuje zmiany. W jej głowie pojawia się nowy plan, ale żeby gozrealizować będzie potrzebowała pomocy byłej żony swojego obecnego partnera (Julianne Moore).
17:45

SŁUGI BOŻE
Polska; od 15 lat ; Thriller/Akcja 101 min
Z wieży wrocławskiego kościoła rzuca się młoda Niemka. Śledztwo prowadzi doświadczony komisarz Warski (Bartłomiej Topa). Ku jego niezadowoleniu do sprawy zostaje przydzielona także Ana Wittesch (Julia Kijowska) – niemiecka policjantka o polskich korzeniach. Warski nie wie, że Ana przyjechała do Wrocławia prowadzić jeszcze inne, tajne dochodzenie. Wkrótce okazuje się że do Wrocławia przybywa także wysłannik Watykańskiego Banku dr.Kuntz (Krzysztof Stelmaszyk). Co łączy samobójstwo niemieckiej studentki, tajne śledztwo Any Wittesch i przyjazd wysłannika z Watykanu? Zanim zagadka zostanie rozwiązana komisarz Warski i Ana Wittesch muszą nauczyć się współpracować i wzajemnie sobie zaufać. Tymczasem z wieży wrocławskiego kościoła rzuca się kolejna dziewczyna…
15:30 18:30 22:15

BRIDGET JONES 3
Irlandia/Wielka Brytania/Francja/USA; od 12 lat ; Komedia Romantyczna 122 min
Na trzecią filmową część niekończących się miłosnych zawirowań w życiu Bridget Jones fani na całym świecie czekali lata. Laureaci Oscara – Renée Zellweger i Colin Firth powracają w kontynuacji ikonicznej komedii o miłosnych i zawodowych przygodach Bridget Jones, autorki najzabawniejszego pamiętnika w historii kina i literatury. Od premiery pierwszej filmowej części minęło 14 lat, Bridget to dziś zupełnie inna kobieta. Dobiega pięćdziesiątki, zamiast szelestu kartek w jej pamiętniku usłyszymy raczej odgłos stukania w klawiaturę laptopa. Tak, Bridget Jones idzie z czasem! Ok, może nie radzi sobie z tym doskonale, bo czas ten wpływa także na jej urodę, ale przy dobrym drinku staje się królową facebooków, instagramów, snapchatów i innych mediów społecznościowych.
13:00 14:30 17:00 19:30 21:15 22:00

KRÓLESTWO
Francja/Niemcy; b/o ; Przyrodniczy/Dokument 97 min
Królestwo zamyka słynny dokumentalno-przyrodniczy cykl Mikrokosmos (1996), Makrokosmos (2001) i Oceany (2009). Tym razem twórcy skoncentrowali się na zwierzętach lądowych, zabierając widza w cudowną podróż przez tysiące lat, aby oczami zwierząt na nowo odkryć dobrze nam znane europejskie terytoria i opowiedzieć historię natury, naszego kontynentu i człowieka od epoki lodowcowej do czasów współczesnych. Zapierające dech w piersiach ujęcia zwierząt, fenomenalne obrazy przyrody i wyjątkowa rola Puszczy Białowieskiej, jedynego miejsca na świecie, które najlepiej oddaje charakter lasu w postaci, w jakiej istniał tysiące lat temu, jeszcze nietkniętego działalnością człowieka.
9:30

SMOLEŃSK
Polska; od 13 lat ; Dramat 128 min
10 kwietnia 2010 roku rządowy samolot Tupolew 154 z Prezydentem RP Lechem Kaczyńskim i towarzyszącymi mu 95 osobami – członkami oficjalnej delegacji zmierzającej do Katynia – ulega katastrofie w Smoleńsku. Wszyscy pasażerowie giną na miejscu. Tragedia wywołuje ogromne poruszenie w Polsce i na świecie. Nina (Beata Fido) – dziennikarka pracująca dla dużej, komercyjnej stacji telewizyjnej – próbuje dowiedzieć się, jakie były powody katastrofy. Tropy prowadzą między innymi do dramatycznej wyprawy Lecha Kaczyńskiego do ogarniętej wojną Gruzji, której celem było powstrzymanie inwazji wojsk rosyjskich na Tbilisi w sierpniu 2008 roku. Z każdą kolejną godziną dziennikarskiego śledztwa Nina przekonuje się, że prawda jest o wiele bardziej złożona, niż mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać…
10:00 11:30
Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

KONTAKT
CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica
tel: +48 74 639 90 56
www.cinema3d.pl

Poprzedni artykułKolejny etap remontu 35-tki, kolejne utrudnienia
Następny artykułTrwają Jesienne Targi Mieszkań w MdM