Strona główna 0_Slider Słodka zemsta starszej pani

Słodka zemsta starszej pani

10

Nie okazała złości, tylko spokojnie poczekała, aż sąsiad wejdzie do domu. Gdy zniknął za drzwiami, 80-letnia pani ostrym narzędziem porysowała jego samochód. Za karę, bo wcześniej kołem najechał na fragment jej ogródka.

komenda policji

– Sytuacja rozegrała się 14 sierpnia na terenie podstrzegomskiej miejscowości. 31-latek wjeżdżając samochodem na posesję przed budynkiem dwurodzinnym, przez nieuwagę przejechał jednym kołem przez krawędź przydomowego ogródka, należącego do 80-letniej sąsiadki – opisuje Grzegorz Oleśkiewicz, oficer prasowy KPP w Świdnicy. – Całe zdarzenie nie umknęło jednak uwadze staruszki. Odczekała, aż sąsiad opuści samochód i w akcie zemsty ostrym narzędziem porysowała dwoje drzwi oraz błotnik w aucie 31-latka. Sprawczyni została jednak zdemaskowana. Właściciel samochodu widział jej poczynania przez okno swojego mieszkania i nie omieszkał złożyć w tej sprawie zawiadomienia o przestępstwie.

– Komisariat Policji w Strzegomiu prowadzi w związku z powyższym postępowanie w sprawie zniszczenia mienia – dodaje oficer.

Poprzedni artykułMiejska sztuka Seikona [WERNISAŻ I FILM]
Następny artykułMalują Świdnicę, wernisaż w sobotę