Strona główna 0_Slider Setka policjantów i śmigłowiec nad Świebodzicami

Setka policjantów i śmigłowiec nad Świebodzicami [Aktualizacja]

3

Aktualizacja 14.45: Działania zostały zakończone. Poszukiwanego nie odnaleziono.
Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu wspólnie z wydziałem poszukiwań Komendy Głównej przy współudziale świdnickich policjantów zorganizowała akcję poszukiwań mężczyzny, na którym ciąży zarzut zabójstwa 23-letniego mieszkańca Świebodzic. Przeczesywany jest teren od ul. Ofiar Oświęcimskich aż po ogrody działkowe i lasy w okolicach miasta.

śmigłowiec

Policja otrzymała informację o tym, że właśnie w tym rejonie może przebywać poszukiwany listem gończym mężczyzna. W akcji bierze udział około 100 policjantów i śmigłowiec policyjny – mówi Grzegorz Oleśkiewicz z KPP w Świdnicy.

obławaZa zdjęcie dziękujemy panu Krzysztofowi.

Przypomnijmy. Aż 30 ran kłutych miał na szyi, klatce piersiowej i prawym udzie 23-latek ze Świebodzic. Zwłoki młodego mężczyzny 10 lipca znalazła sąsiadka. O zabójstwo podejrzany jest  Grzegorz Zgrzebnicki (na zdjęciu).

poszukiwany

Podejrzanym o dokonanie zabójstwa jest 29-latek, w którego mieszkaniu znaleziono zwłoki. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia. Zostało wydane postanowienie o zaocznym postawieniu zarzutów i areszcie poszukiwawczym oraz list gończy. Prokuratura treść listu wraz z danymi osobowymi poszukiwanego opublikowała na swojej stronie.

LIST GOŃCZY

/red./

 

Poprzedni artykułWciąż wypalają trawy i rżyska, ale…
Następny artykułDroga Świdnica-Stanowice pod lupą policjantów