Strona główna 0_Slider Mariusz narysował Polskę

Mariusz narysował Polskę [FOTO]

1

W ciągu 10 dni pokonał niemal 2 tysiące km i odwiedził osiem polskich miast, aby  rysując na ulicach poczuć ich klimat. Jego happening miał pokazać wszystkim, że warto gonić za marzeniami. Mariusz Kędzierski ze Świdnicy, dzięki uporowi i przede wszystkim talentowi, mimo wady genetycznej już za pierwszym razem dostał się na wrocławską ASP.

– Już za kilka dni efekt mojej podróży przez Polskę będzie można oglądać w Internecie, a jeśli wszystko się ułoży, to za rok będzie można je obejrzeć w Nowym Jorku – mówi. – Ta wyprawa w Polskę to pierwszy etap mojej podróży, następnym będzie Ameryka Północna. Na razie jeszcze zbieram środki i szukam sponsorów, ale mam nadzieję że się uda.

Przed rokiem organizacja „Architekci umysłu” zaproponowała mu współpracę i poprowadzenie serii wykładów motywacyjnych w Polsce. Pan Mariusz swoim życiem pokazuje, jak nie poddawać się, pokonywać trudności i jak zmieniać swoje nastawienie do życia, bo od tego najwięcej zależy.

Pan Mariusz podczas  projektu rysowania Polski odwiedził Poznań, Szczecin, Kołobrzeg, Sopot, Warszawę, Kraków, Katowice i Wrocław, a efekt jego pracy będzie można już niebawem obejrzeć tutaj.

 

/red./

Poprzedni artykułŚwidnickie MPK zmienia rozkład jazdy
Następny artykułMiasto straciło 2,5 miliona złotych? Inwestycje Świdnickie w prokuraturze