Strona główna 0_Slider Konkurs na medal

Konkurs na medal

0

Mieszkańcy powiatu mogą spróbować swoich sił w trudnej sztuce projektowania i stworzyć medal, który będzie wręczany 5 listopada zwycięzcom półmaratonu świdnickiego. Prace należy zgłaszać do 11 września: Wszystkie nadesłane prace, spełniające wymogi techniczne zostaną zaprezentowane na stronie www.swidnica.wroactiv.pl oraz na facebooku i poddane głosowaniu.

infografika2016-750x500

Trzy projekty, które uzyskają największą liczbę glosow, zostaną przekazane do ostatecznej oceny komisji, złożonej z przedstawicieli organizatorów oraz profesjonalnego medaliera. Zwycięski projekt wybrany zostanie do 20 września, a jego autor otrzyma w nagrodę postaci aparat fotograficzny. Wszystkie wyróżnione projekty zostaną zaprezentowane w dniu otwarcia biura zawodów. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie http://polmaraton.swidnica.pl/2016/08/konkurs-zaprojektuj-medal/.

Natomiast pod adresem www.polmaraton.swidnica.pl trwa już rejestracja uczestników. Liczba miejsc jest ograniczona – maksymalnie w wydarzeniu może uczestniczyć 1500 osób. W biegu prawo startu mają zawodnicy, którzy ukończyli 18 lat do dnia 4 listopada 2016 roku.

Chęć udziału w biegu zadeklarowało już ponad 700 osób. Dla sześciu najlepszych zawodniczek i zawodników w klasyfikacji OPEN przewidziano nagrody pieniężne, a dla trzech najlepszych w kategoriach wiekowych, nagrody rzeczowe.

Tegoroczną nowością będą biegi dodatkowe, czyli „Dzika Piątka” – pięciokilometrowa trasa i rekreacyjny marsz Nordic Walking na podobnym dystansie, w których udział będzie mogło wziąć po 200 zawodników.

/opr.red./

Poprzedni artykułCzwarty raz podpalili dekorację dożynkową [FOTO]
Następny artykułFinanse w innym wydaniu