Strona główna Temat dnia Finanse w innym wydaniu

Finanse w innym wydaniu

0

Oto nowa propozycja na świdnickim Rynku. To miejsce, które łączy przedsiębiorców, klientów indywidualnych oraz osoby, korzystające z pożyczek pozabankowych.

Czym różni się Państwa placówka od innych tego typu firm na naszym rynku? – pytamy panią Martę, doradcę klienta w Kredo Operator Bankowy.
– To co nas wyróżnia to fakt, że działamy nieszablonowo. Każdemu klientowi przedstawiamy kilka rozwiązań, tak by miał możliwość wyboru. Jestem osobą z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej, więc rozumiem problemy klientów i staram się sprostać ich oczekiwaniom wyszukując wciąż nowe rozwiązania i dopasowując je do sytuacji, w której się znaleźli.

KREDO

Kredo Operator Bankowy współpracuje z wieloma znanymi bankami w zakresie kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych, kredytów dla firm, jak i kredytów hipotecznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferta Kredo została poszerzona również o pożyczki pozabankowe wielu znanych i zaufanych firm pożyczkowych. Obecnie prowadzona jest akcja „szkoła”, dzięki której klienci mogą wnioskować o pożyczkę bez żadnych kosztów.

Jacy konsumenci – z jakimi potrzebami i oczekiwaniami odwiedzają Państwa Placówkę?
– Obecnie zaobserwowałyśmy duże zainteresowanie ze strony osób prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze. Wiemy jak niełatwo jest prowadzić działalność gospodarczą oraz jak ciężko jest się „utrzymać” na rynku. Przygotowałyśmy szereg rozwiązań, aby pomóc przedsiębiorcom przetrwać ten trudny czas. Proponujemy szybkie i proste finansowanie ograniczając formalności do minimum.
Również spora liczba osób zwraca się do nas z prośbą o obniżenie rat kredytu, który został uruchomiony wcześniej w innym banku. Często klienci proszą o połączenie kilku kredytów w jeden. Posiadając szeroki asortyment ofert, możemy wybierać oraz porównywać między propozycjami poszczególnych banków. Gdy bankowe formy finansowania zawiodą, mamy do zaproponowania szeroki wachlarz produktów pozabankowych.

Zapraszamy do nowej placówki Kredo Operator Bankowy mieszczącej się w Rynku w kamienicy nr 15, tel. 723-333-445

KREDO_TYT

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego profilu:
https://www.facebook.com/Kredo-Operator-Bankowy-1676449239287284/?ref=aymt_homepage_panel

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułKonkurs na medal
Następny artykułGraffiti jam przy pafalowskim murze [FOTO]