Strona główna Sport Inne Karolina bez medalu

Karolina bez medalu

0

Boguszów-Gorce gościł zawodniczki i zawodników startujących w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży MTB XCO, Pucharze Polski MTB XCO oraz drugiej edycji Focus Górali na Start.

karolina

Pierwszego dnia do rywalizacji w ramach OOM stanęły dwie kolarki Miejskiego Klubu Sportowego Karolina Jaworzyna Śląska – Paulina Pastuszek i Sara Tonder. Nasze zawodniczki uplasowały się w połowie mocnej stawki sportsmenek z całej Polski. Paulina Pastuszek linię mety przejechała na jedenastym miejscu, a tuż za nią na dwunastej pozycji finiszowała jej klubowa koleżanka. W klasyfikacji województw Dolny Śląsk znalazł się na najwyższym stopniu podium. Ponadto w Pucharze MTB w kategorii dzieci od 11 do 13 lat startowała Judyta Tonder zajmując ósme miejsce.

Drugiego dnia na tej samej trasie odbył się wyścig zaliczany do Pucharu Polski MTB XCO oraz druga edycja Focus Górali na Start. Jako pierwszy z naszych reprezentantów wystartował Jakub Bieliński rywalizujący w kategorii juniorów młodszych. Po dobrej jeździe na pierwszych okrążeniach i defekcie roweru na przedostatnim „kółku” udało się mu ukończyć wyścig na dwudziestej szóstej lokacie. Na nieco krótszym dystansie walczyły juniorki młodsze. Sara Tonder ukończyła wyścig na dobrym dziewiątym miejscu, Kamila Pastuszek na czternastym, a piętnasta była Martyna Wojas.

Poprzedni artykułPiast Gliwice zbyt silny [FOTO]
Następny artykułProblem z egzotycznymi zwierzakami