Strona główna 0_Slider Jazz pod wieżą

Jazz pod wieżą

0

Warto zarezerwować sobie czas na koncert, którego będzie można posłuchać pod koniec sierpnia. scena dla utalentowanych muzyków jazzowych stanie się dziedziniec świdnickiej wieży ratuszowej. Koncert The Brag Pack 26 sierpnia o 19.00.

Brag PackThe Brag Pack to międzynarodowa formacja młodych muzyków jazzowych, która powstała na początku 2011r. Spotkali się podczas studiów na Wydziale Jazzu w Conservatorium van Amsterdam. Wzajemna pasja członków zespołu doprowadziła do powstania tej grupy. The Brag Pack gra własne kompozycje energicznie i interaktywnie, co tworzy w całości spójne i bardzo intensywne w odbiorze widowisko. Szeroki repertuar obejmuje utwory z nowoczesnym podejściem do swingu oraz solidny groove i improwizacje free. Zespół tworzą młodzi instrumentaliści:

Paul Rutschka – bas
Sri „Aga“ Hanuraga – fortepian, instrumenty klawiszowe
Daniel Mester  – saksofon
Roald Becher – perkusja

Każdy z nich ma na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia na różnych międzynarodowych festiwalach jazzowych. Zespół występował już kilka razy w Polsce, m.in. na Świdnickich Nocach Jazzowych, Jazz Travel w Sopocie i innych, zjednując sobie wielką sympatię i ogromne zainteresowanie słuchaczy.

/ŚOK/

koncert jazz

Poprzedni artykułWojciech Murdzek: Z drużyną PiS-u mu po drodze [cz. II]
Następny artykułŚwidniczanka w finale Bursztynowej Miss Polski [FOTO]