Strona główna Bez kategorii Wakacje w nadleśnictwie

Wakacje w nadleśnictwie [PROGRAM]

0

Ciekawy pomysł na wakacje przygotowało Nadleśnictwo Świdnica. Dzieci, które spędzają lato w mieście mogą uczestniczyć w zajęciach w Stacji Edukacji Ekologicznej przy ul. Sikorskiego 11 w Świdnicy w terminie od 8 do 19 sierpnia.

ferie 1

Warsztaty są bezpłatne i trwają około 3 godzin. Każdy dzień będzie poświęcony wybranej tematyce. „Dlaczego ptaki latają” i „Nie bój się żaby” to tylko niektóre z propozycji. W zajęciach, które odbędą się w siedzibie stacji przy ul. Sikorskiego mogą uczestniczyć także dzieci, które mają mniej niż 6 lat, ale wówczas powinny przyjąć z opiekunem. Jak powiedziała nam rzeczniczka Malwina Boncol – zainteresowanie letnimi warsztatami jest bardzo duże. A dzieci, które już uczestniczyły w zajęciach w poprzednich latach, wracają, aby wziąć udział w kolejnym „spotkaniu z przyrodą”. Organizatorzy przypominają, żeby pamiętać o właściwym ubiorze dla dzieci na czas wyjść w plener.

wakacje nadleśnictwo

Zgłoszenia będą przyjmowane w sekretariacie nadleśnictwa pod nr tel. 74 852 23 33 lub drogą elektroniczną na adres [email protected]

 /red./

Poprzedni artykułPorozmawiaj o rewitalizacji
Następny artykułDzieci produkują bombki i bańki mydlane [FOTO]