Strona główna Sport Piłka ręczna ŚKPR zdradził nazwisko nowego trenera seniorów

ŚKPR zdradził nazwisko nowego trenera seniorów

1

Rozstrzygnięty został konkurs na szkoleniowca szczypiornistów Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej. Szare Wilki związały się z młodym trenerem, który w razie potrzeby wesprze zespół również na boisku. Nowym opiekunem świdnickich szczypiornistów został Grzegorz Garbacz.

skpr-611

Mierzący 190 cm wzrostu rozgrywający kojarzony przede wszystkim ze Śląskiem Wrocław, jeszcze całkiem niedawno występował na parkietach PGNiG Superligi, a ostatnio z powodzeniem grał w pierwszoligowym Moto-Jelczu Oława. Garbacz został wybrany na trenera ŚKPR-u w drodze konkursu, na który wpłynęło pięć ofert. – Mieliśmy bardzo trudny wybór. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na związanie z Grzegorzem. Wierzmy, że nasza współpraca będzie udana, a drużyna będzie się rozwijała – mówi Jacek Przenzak, członek zarządu ŚKPR-u. – Celem jaki postawiliśmy przed nowym trenerem to awans do I ligi w tym lub następnym sezonie.

Nowy szkoleniowiec pierwszy raz spotka się z drużyną 1 sierpnia. Przypomnijmy, że ŚKPR rozpocznie rozgrywki 24 września wyjazdowym meczem z Borem Oborniki Śląskie.

/ŚKPR/

Poprzedni artykułOżywią świdnickie podwórka
Następny artykułKoncerty na Dworcu Świdnica Miasto