Strona główna Temat dnia Najpiękniejsza świdniczanka wygrywa

Najpiękniejsza świdniczanka wygrywa

0

Anna Paterak ze Świdnicy zdobyła tytuł Bursztynowej Miss Polski Łeba 2016. Jest to jeden z trzech równorzędnych etapów eliminacji do Tytułu Bursztynowej Miss Polski, które odbędą się 20 sierpnia. Pani Ania pokonała 12 rywalek.

Bursztynowa miss(Anna Paterak – druga z lewej)

Uczestniczki konkursu miały niewiele czasu na przygotowanie. Trzydniowe zgrupowanie było wypełnione zajęciami  do późnych godzin nocnych. – Od rana próby, sesje fotograficzne, przymiarki. Nie miałyśmy nawet czasu, żeby pójść na plażę – wyjaśnia nasza Najpiękniejsza. Jak się okazało, intensywne przygotowania przyniosły zasłużony efekt. Zwyciężczyni otrzymała ogromne jantarowe serce oraz liczne sponsorskie torby z kosmetykami, których jak sama przyznaje, nie była w stanie jeszcze rozpakować.

Pani Ania, tegoroczna maturzystka, ma już na koncie tytuł Miss Dolnego Śląska 2016. Swoją przyszłość wiąże z branżą modelingu – od września rozpoczyna naukę we wrocławskiej policealnej szkole wizażu. Jak sama twierdzi ma już niejakie doświadczenie w tej dziedzinie – malowała uczestniczki konkursu dolnośląskiego i ostatniego – tego w Łebie.

 

fil

Poprzedni artykułBiskup Dec o medialnym kamienowaniu
Następny artykułUpał w Świdnicy