Strona główna Kultura Spotkanie z Robertem Moskwą

Spotkanie z Robertem Moskwą

0

Świdnicki Ośrodek Kultury w ramach projektu Alchemia teatralna  zaprasza 13 czerwca o godz.18.00, do sali teatralnej ŚOK na spotkanie z  aktorem – Robertem Moskwą. Integralną częścią spotkanie będzie wykład autorski Roberta Moskwy „DZIWNA ONA, DZIWNY ON”.

Robert Moskwa

 Robert Moskwa jest absolwentem filologii polskiej na Uniwersytecie Szczecińskim oraz aktorstwa na  Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Moskwa jest znanym i cenionym polskim aktorem. Polska publiczność głównie kojarzy Moskwę z roli dr Artura Rogowskiego w „M jak Miłość”. Robert Moskwa uczestniczył również w pierwszej i szóstej edycji programu „Jak oni śpiewają?”, gdzie zajął 3. miejsce w pierwszej edycji oraz 11. w szóstej edycji. Wszechstronny aktor brał także udział w programie „Gwiazdy tańczą na lodzie”.

Od siedemnastego roku życia trenuje karate, ma czarny pas Federacji Karate Shotokan oraz Fudokan.  Oprócz tego Robert Moskwa jest profesjonalnym mówcą i trenerem biznesu (z zakresu motywacji, komunikacji, wystąpień publicznych).

Poprzedni artykułKup pan deskę i odbuduj pomost! [FOTO]
Następny artykułSzkoła Najwyższej Jakości ze Świdnicy