Strona główna Wydarzenia Świdnica Szkoła Najwyższej Jakości ze Świdnicy

Szkoła Najwyższej Jakości ze Świdnicy

0

Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Tony Halika w Świdnicy, jako jedna z czterech szkół na Dolnym Śląsku, uzyskał tytuł Szkoły Zawodowej Najwyższej Jakości. Przedstawiciele szkoły z dyrektor Aldoną Liszką-Urbańską, odebrali dyplom z rąk organizatorów konkursu.

2016_06_03_dyplom_03

Uroczyste wręczenie dokumentu potwierdzającego uzyskany tytuł odbyło się w Warszawie, w Sali Kolumnowej siedziby Związku Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie.

Konkurs został zorganizowany przez fundację Fundusz Współpracy i Kuratorium Oświaty w Warszawie w ramach międzynarodowego projektu Europejskie rozwiązania w zapewnianiu jakości – ESQA (European Solutions in Quality Assurance), realizowanego w związku z programem Erasmus+.
Tytuł był przyznawany po raz pierwszy. ZSHT otrzymała go dzięki dobrej praktyce, jaką była realizacja projektu Wielopłaszczyznowej dwustronnej wymiany doświadczeń zawodowych pomiędzy szkołami partnerskimi: OSZ-Gastgewerbe w Berlinie ZSHT im. T. Halika w Świdnicy. Dyplom w imieniu szkoły odebrali:  dyrektor Aldona Liszka-Urbańska oraz nauczyciele Beata Krzysztofik i Sebastian Krzywda.

Poprzedni artykułSpotkanie z Robertem Moskwą
Następny artykułDachowanie na krajowej 35-tce [FOTO]