Strona główna Wydarzenia Jaworzyna Śląska Pora na Dni Jaworzyny Śląskiej

Pora na Dni Jaworzyny Śląskiej

0

Maraton festynów i pikników zawita w najbliższy weekend do Jaworzyny Śląskiej. W tym roku obchody Dni Jaworzyny Śląskiej odbędą się 11 i 12 czerwca na terenie Stadionu Miejskiego w Jaworzynie Śląskiej.

masters

W sobotę już od godziny 9.00 organizatorzy zapraszają na bezpłatne badania i konsultacje medyczne (więcej informacji). Od godziny 16.00  wszystkie dzieci mogą wziąć udział w zabawach i konkursach przygotowanych przez Klub Młodzieżowy.

Muzyczne atrakcje rozpoczną się od godz.18.00 mini-galą Disco Polo, podczas której wystąpią: Arek Kopaczewski, „Model MT & Modelinka” oraz zespół „Masters”.

Na sobotni wieczór przewidziana jest także zabawa taneczna przy muzyce mechanicznej, która potrwa do godz. 2.00 nad ranem.

Na niedzielę tradycyjnie zaplanowano występy lokalnych artystów: o godzinie 16.00 wystąpi Formacja taneczna „Fart” oraz Zespół „Jaworzynianie”, następnie o godzinie 17.30 zaprezentują się laureaci nagrodzeni w I Gminnym Festiwalu Piosenki Rozbrykanej. W niedzielę organizatorzy zapraszają także na dwa koncerty w rytmie reggae: o godzinie 19.00 wraz z Nikolą Wardą wystąpią „Bielat Sound & Dragon”, a o godzinie 20.00 zaprezentuje się „Paxon”. Główną atrakcją wieczoru, a zarazem Gwiazdą tegorocznych Dni Jaworzyny Śląskiej będzie polska piosenkarka Joanna Klepko znana jako Cleo (koncert w niedzielę około godz. 21.30).

Podczas tegorocznych dni miasta nie zabraknie oczywiście wielu atrakcji dla dzieci, wesołego miasteczka z urządzeniami rozrywkowymi oraz doskonałego kateringu.

/opr.red/

zdjęcie Facebook

 

Poprzedni artykułKino Na Szpilkach – szampan i „Kochaj”
Następny artykułSpotkają się ze znanym w kolarskim światku fizjoterapeutą