Strona główna Sport Inne Liczą na kibiców ze Świdnicy!

Liczą na kibiców ze Świdnicy!

0

Już jutro startują Mistrzostwa Polski w Kolarstwie. Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Świdnicy  proszą kibiców o wsparcie.

uczniowie Szkoły Mistrzostwa Kolarstwa Sportowego
To dla nas szczególnie ważny dzień – startują wszyscy uczniowie i większość absolwentów. Trzymamy kciuki nie tylko za Rafała Majkę, Maciej Bodnara, Pawła Poljańskiego ( kategoria elita); Alana Banaszka, Szymona Sajnoka (kategoria orlik), ale za naszych wszystkich juniorów i juniorki. Mamy nadzieję, że Aurela Nerlo stanie na podium – byłaby to pierwsza nasza uczennica na pudle. Nasze masażystki ze szkoły policealnej też mocno wspierają naszych zawodników – ich praca fizjoterapeutyczna będzie widoczna na starcie. Do zobaczenia na trasie – co trzeci zawodnik mistrzostw to uczeń lub absolwent naszej szkoły. Świdnica pierwszy raz stanie się stolicą kolarstwa więc i nasi absolwenci mają szansę zmierzyć się z trasami, na których zdobywali szlify. Mamy nadzieję, że powrót do Świdnicy będzie obfitował w wiele sukcesów – pisze w apelu do świdniczan dyrektorka placówki Dorota Fortuna-Rataj.

kibicki kolarzy

W środę, 22 czerwca uroczyste rozpoczęcie imprezy o godz. 9.00 nad zalewem Witoszówka.

Poprzedni artykułTwarze dla potomnych [FOTO]
Następny artykułTenisiści zmierzyli się w Memoriale Bogdana Szymańskiego