Strona główna Wydarzenia Gmina Świdnica Bliźniaki przywitane

Bliźniaki przywitane [FOTO]

0

Wtorek to zwyczajowy dzień przyjęć klientów przez wójt gminy Świdnica Teresę Mazurek. Jednak pierwszymi gośćmi, którzy dzisiaj postanowili złożyć wizytę w Urzędzie Gminy byli najmłodsi jej mieszkańcy: bliźniacy Hubert i Dawid z Krzyżowej wraz rodzicami. Tym samym wójt gminy Teresa Mazurek wręczyła 49 i 50 pakiet powitalny, który trafił do rodziców szczęśliwych bliźniaków.

 Obraz 150

– Od początku roku witamy najmłodszych mieszkańców gminy pakietami powitalnymi. Każde dziecko to szczęście, a u Państwa to szczęście jest podwójne. Gratuluję zdrowych synów. Niech rosną w siłę i zdobywają wiedzę oraz mądrość czerpaną od rodziców – mówiła wójt gminy Teresa Mazurek.

 Hubert i Dawid z Krzyżowej to pierwsi bliźniacy urodzeni i zameldowani w tym roku w gminie Świdnica. Na datę swoich odwiedzin wybrali 2 miesiąc swoich urodzin. Szczęśliwi rodzice, Bartosz i Emilia nie kryli radości z faktu, że pomimo podwójnych obowiązków, obdarowywani są też podwójnymi uśmiechami. – Całe szczęście, że mamy 4 letnią córkę, dzięki czemu jest nam łatwiej poradzić sobie z rodzicielskimi obowiązkami. Serdecznie dziękujemy za przekazane pakiety powitalne. Z pewnością przy podwójnym szczęściu są podwójne wydatki, a otrzymane pakiety będą bardzo pomocne.

/UG Świdnica/

 

Poprzedni artykułAmerykanin w gimnazjum
Następny artykułBoisko widmo [FOTO]