Strona główna Wydarzenia Świdnica Atrakcje na Festynie Rodzinnym w SP 105

Atrakcje na Festynie Rodzinnym w SP 105

0

Jedna z najstarszych podstawówek w Świdnicy otwiera swoje podwoje. Po raz drugi w najbliższą sobotę odbędzie się Festyn Rodzinny, który jest doskonałą promocją szkoły.

festyn rodzinny_sp105

Dla wszystkich świdniczan małych i dużych, ciekawskich i lubiących się bawić,  w godzinach 10.00 – 14.00 na boisku szkolnym przygotowano masę atrakcji. Na odwiedzających czekają przejażdżki na osiołkach, zabawy na dmuchanych zamkach, ścieżka edukacyjna Nadleśnictwa w Świdnicy, pokazy: broni, wozu bojowego, strażackiego i policyjnego, koncert orkiestry dętej, występ grup teatralnych, tanecznych, pokaz judo, bezpłatne pomiary cukru i ciśnienia i wiele innych atrakcji…

Dla głodnych i spragnionych przygotowane zostaną stoiska z różnymi smakołykami, nie zabraknie grilla i domowych wypieków.

W trakcie festynu losowana będzie kuchenka gazowo-elektryczna ufundowana przez Electrolux, nagroda główna Festynu Rodzinnego zorganizowanego przez SP 105 w Świdnicy.

Losowanie nagrody odbędzie się o godz. 13.00 na boisku szkolnym, a żeby wziąć w nim udział wystarczy wrzucić wypełniony kupon do skrzynki, która znajduje się przy stoisku z ciastami.

/opr.red/

zdjęcie archiwum szkoły

Poprzedni artykułW Marcinowicach o sprawach aglomeracji
Następny artykułOgród coraz bardziej różany [FOTO]