Strona główna Wydarzenia Żarów Zatańczą zumbę dla chorej Zuzi

Zatańczą zumbę dla chorej Zuzi

0

Po raz kolejny Żarów zaprasza do dobrej zabawy, z której dochód zostanie przeznaczony na szczytny cel. Każdy, kto włączy się do maratonu zumby w najbliższą sobotę, pomoże w leczeniu Zuzi Skałbanii.

zumba6

Zdjęcie archiwalne

Zumba Fitness Party  zachęca do udziału w akcji, która rozpocznie się 14 maja w żarowskim Gminnym Centrum Kultury i Sportu. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie Zuzanny Skałbanii, dziewczynki, która cierpi na cechy odmiany zespołu Dandy Walkera, małogłowie, zaburzenia rozwoju psychomotorycznego, nadwzroczność, astygmatyzm obojga oczu, niedowład kończyn dolnych i górnych. Ciągłe leczenie i rehabilitacja są niezbędne do dalszego rozwoju dziewczynki i pomogą jej lepiej oraz sprawniej funkcjonować.

Głównym punktem imprezy będą zajęcia zumby pod okiem licencjonowanych instruktorów ze Strzegomia, Wrocławia, Dzierżoniowa, Jawora, Żarowa, Rybnika, Legnicy, Świebodzic i Gniechowic.  Na miejscu będzie można skorzystać z porad dietetycznych, a także zakupić ręcznie robioną biżuterię. Nie zabraknie również muzyki na żywo, malowania twarzy oraz stoisk z jedzeniem. W programie przewidziano także wizytę strażaków z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Wierzbnej.

Impreza odbędzie się pod hasłem „Back to the 90s”. – Zabierzemy was w podróż w czasie do pamiętnych lat 90′, gdzie królowały poszarpane dżinsy, kraciaste spódnice i koszule, ogrodniczki, cukierkowe ultrakrótkie topy, gumy do żucia, muzyka dance, walkman’y czy niepokorny styl grunge’u. Wybierzcie swój ulubiony styl tamtych lat i przenieście go do teraźniejszości! Przypomnijmy sobie, jak to było, wyraźcie swój styl poprzez ubrania, fryzurę czy makijaż! A wszystko to w klimacie jednego z Waszych ulubionych programów, jakim jest Zumba Fitness – czytamy na profilu facebookowym organizatorów imprezy.

Maraton rozpocznie się o godz. 16.00. Cegiełka kosztuje 25 złotych dla dorosłych oraz 15 złotych dla widowni. Dzieci do lat 12 mają wstęp bezpłatny. Cegiełki będzie można wrzucić do puszki w dniu imprezy.

/UM Żarów/

Poprzedni artykułJudocy AKS-u z medalami
Następny artykułAkcja podwórko. Czy coś się zmieni? [FOTO]