Strona główna Sport Piłka nożna Victoria zdobyła Zamek

Victoria zdobyła Zamek

0

Kolejne bardzo pewne zwycięstwo odnotowali piłkarze wicelidera wałbrzyskiej klasy okręgowej seniorów. Victoria Świebodzice zmierzająca w kierunku „IV liga” pokonała na własnym terenie Zamek Kamieniec Ząbkowicki aż 5:1.

DSC_0706

Podopieczni Macieja Jaworskiego posiadali inicjatywę od pierwszych minut i swą przewagę udokumentowali w pierwszej odsłonie w postaci dwóch trafień. W 31. minucie gości napoczął Kacper Niemczyk, a chwilę później wynik podwyższył Kamil Sadowski. W 56. minucie przyjezdni zmniejszyli co prawda straty za sprawą Alexa Silvy, ale kolejny trzy bramki były dziełem Victorii Świebodzice. Znów bramkarza przeciwników pokonał Kacper Niemczyk, a oprócz niego z trafień cieszyli się także Marcin Traczykowski i Dominik Janik.

Victoria Świebodzice – Zamek Kamieniec Ząbkowicki 5:1 (2:0)

Victoria: Jaskółowski, Bałut, Błaszczak, K. Drąg, Janik (88′ Borgoń), Niemczyk, Rogowski (62′ Błażyński), Rosicki (80′ Ł. Drąg), Sadowski, Słapek (86′ Zyl), Traczykowski