Strona główna Sport Jeździectwo Strzegom Horse Trials już za miesiąc

Strzegom Horse Trials już za miesiąc

0

Dokładnie za 29 dni na Hipodromie w Morawie zobaczymy pierwsze przejazdy na czworobokach. Do małej Morawy w dniach 22-26 czerwca już po raz czternasty zjadą zawodnicy z całej Europy i nie tylko. Właśnie dobiegają końca zgłoszenia i już niebawem poznamy tegoroczne gwiazdy Strzegom Horse Trials. Czy uda się pobić zeszłoroczny rekord? Jedno jest pewne już dziś – emocji i wrażeń nie zabraknie.

 stragona

Przez pierwsze trzy dni będziemy podziwiać grację jeźdźców i piękne ruchy koni w konkursach ujeżdżenia, a w piątek i sobotę widowiskową i bardzo emocjonującą próbę terenową – cross.  Konkurs skoków, na bardzo wymagających parkurach, zostanie rozgrywane w czwartek, sobotę oraz niedzielę. W programie aż siedem międzynarodowych konkursów, które będą sprawdzianem umiejętności i koncentracji zarówno dla doświadczonych zawodników i koni, jak również jeźdźców dopiero zdobywających swoje międzynarodowe doświadczenia i młodych koni.

Najtrudniejszych z nich to oczywiście konkurs Pucharu Narodów. Strzegom będzie czwartą imprezą cyklu.Tegoroczną rywalizację pucharową otworzyło Fontainebleau (Francja) pod koniec marca, a zakończy Boekelo (Holandia) w październiku.

Poprzedni artykułWieści z boisk piłkarskiej klasy A i B
Następny artykułCzy Świdnica jest bezpiecznym miastem?