Strona główna Sport Piłka nożna Wieści z boisk piłkarskiej klasy A i B

Wieści z boisk piłkarskiej klasy A i B

0

Za nami kolejne serie spotkań najniższych seniorskich klas rozgrywkowych w naszym rejonie. Kolejny emocjonujący weekend na boiskach klasy A i B przeszedł już do historii.

piłka nożna - uniwersalne

26. kolejka klasy A – grupa I:
Zieloni Mrowiny – Kalenica Jugów 7:0
Granit Roztoka – Herbapol Stanowice 9:1
Górnik Boguszów-Gorce – Iskra Witków Śląski 4:0
Czarni Wałbrzych – Joker Jaczków 1:1
Cukrownik Pszenno – KS Walim 3:0
Biały Orzeł Mieroszów – LKS Wiśniowa 0:2
MKS Szczawno Zdrój – Unia Jaroszów 3:2
Włókniarz Głuszyca – Wenus Nowice 0:0.

Tabela:
1. MKS Szczawno – 26 – 73 – 122:22
2. Górnik Boguszów-G. – 26 – 53 – 46:28
3. Włókniarz Głuszyca – 26 – 50 – 61:31
4. Iskra Witków Śl. – 26 – 49 – 84:44
5. Granit Roztoka – 26 – 49 – 69:38
6. Orzeł Mieroszów – 26 – 48 – 64:43
7. Wenus Nowice – 26 – 39 – 41:42
8. Czarni Wałbrzych – 26 – 38 – 48:45
9. LKS Wiśniowa – 26 – 36 – 43:53
10. Cukrownik Pszenno – 26 – 33 – 48:53
11. Unia Jaroszów – 26 – 28 – 42:45
12. KS Walim – 26 – 27 – 33:65
13. Zieloni Mrowiny – 26 – 26 – 39:60
14. Kalenica Jugów – 26 – 19 – 33:97
15. Joker Jaczków – 26 – 17 – 44:105
16. Herbapol Stanowice – 26 – 10 – 41:87
26. kolejka klasy A – grupa II:
Zieloni Łagiewniki – Koliber Uciechów 2:2
Henrykowianka Henryków – Niemczanka Niemcza 0:1
Delta Słupice – Piławianka Piława Górna 1:10
Płomień Makowice – Pogoń Pieszyce 0:4
Czarni Sieniawka – Polonia Ząbkowice Śląskie 1:2
Boxmet Piskorzów – Sparta Ziębice 1:3
Tarnovia Tarnów – Orzeł Piława Dolna 0:4
Skałki Stolec – DGPNZ Roztocznik 3:4.

Tabela:
1. Piławianka – 26 – 70 – 125:21
2. Niemczanka – 26 – 61 – 95:30
3. Pogoń Pieszyce – 26 – 55 – 53:29
4. Sparta Ziębice – 26 – 47 – 62:41
5. DGPNZ Roztocznik – 26 – 47 – 61:49
6. Skałki Stolec – 26 – 42 – 72:47
7. Polonia Ząbkowice – 26 – 36 – 61:64
8. Delta Słupice – 26 – 35 – 53:87
9. Koliber Uciechów – 26 – 32 – 39:45
10. Henrykowiaka – 26 – 31 – 45:57
11. Zieloni Łagiewniki – 26 – 30 – 55:53
12. Czarni Sieniawka – 26 – 29 – 45:73
13. Boxmet Piskorzów – 26 – 26 – 37:69
14. Orzeł Piława D. – 26 – 24 – 40:78
15. Płomień Makowice – 26 – 22 – 50:77
16. Tarnovia Tarnów – 26 – 15 – 40:117
26. kolejka klasy B – grupa I Świdnica:
Płomień Dobromierz – Błyskawica Kalno 1:2
Darbor Bolesławice – LKS Marcinowice 3:2
Zjednoczeni Gościsław – Huragan Olszany 5:3
Orzeł Witoszów – Błękitni Słotwina 2:2
Nysa Kłaczyna – Grom Panków 1:3
Wierzbianka Wierzbna – Sokół Kostrza 2:3
Gryf Burkatów – Tęcza Bolesławice 0:3
LKS Piotrowice Świdnickie – Zryw Łażany 0:1

Tabela:
1. Darbor Bolesławice – 26 – 57 – 91:45
2. Zryw Łażany – 26 – 56 – 84:34
3. Błękitni Słotwina – 26 – 55 – 73:27
4. Wierzbianka – 25 – 48 – 86:52
5. LKS Piotrowice Św. – 26 – 47 – 70:45
6. Sokół Kostrza – 26 – 46 – 73:62
7. Tęcza Bolesławice – 26 – 43 – 69:41
8. Nysa Kłaczyna – 25 – 40 – 61:49
9. Zjedn. Gościsław – 26 – 40 – 72:68
10. Gryf Burkatów – 26 – 32 – 60:65
11. Grom Panków – 26 – 32 – 57:70
12. LKS Marcinowice – 26 – 30 – 66:76
13. Orzeł Witoszów – 26 – 28 – 64:84
14. Błyskawica Kalno – 26 – 22 – 51:75
15. Płomień Dobromierz – 26 – 19 – 37:106
16. Huragan Olszany – 26 – 3 – 33:148

22. kolejka klasy B – grupa II Świdnica:
LKS Gilów – Płomień Sokolniki 3:2
Zgoda Grodziszcze – Flamenco Zebrzydów 1:4
LKS Dobrocin – Dąb Mościsko 10:0
Ślężanka Tąpadła – Błękitni Owiesno 6:2
Orzeł Przerzeczyn Zdrój – Sparta Oleszna 3:0

Tabela:
1. Kłos Lutomia – 18 – 46 – 51:23
2. LKS Dobrocin – 19 – 40 – 66:21
3. Flamenco Zebrzydów – 19 – 36 – 44:31
4. LKS Gilów – 20 – 34 – 47:45
5. Ślężanka Tąpadła – 19 – 32 – 52:26
6. Błękitni Owiesno – 18 – 30 – 53:34
7. Płomień Sokolniki – 19 – 25 – 35:39
8. Orzeł Przerzeczyn Z. – 19 – 24 – 26:32
9. LKS II Bystrzyca G. – 18 – 21 – 34:29
10. Zgoda Grodziszcze – 18 – 13 – 27:53
11. Dąb Mościsko – 19 – 13 – 17:65
12. Sparta Oleszna – 18 – 3 – 24:78
20. kolejka klasy B – grupa Wałbrzych:
Zagłębie Wałbrzych – Podgórze Wałbrzych 1:3
Grodno Zagórze Śląskie – MKS II Szczawno Zdrój 0:9
Unia Bogaczowice – Victoria II Świebodzice 3:1.

Tabela:
1. Unia Bogaczowice – 16 – 37 – 76:18
2. MKS II Szczawno – 16 – 35 – 72:26
3. Podgórze Wałbrzych – 16 – 30 – 75:33
4. Victoria II Świeb. – 16 – 23 – 39:45
5. Zagłębie Wałbrzych – 16 – 8 – 23:51
6. Grodno Zagórze Śl. – 16 – 3 – 19:131