Strona główna Bez kategorii Pierwszy taki przegląd w Świdnicy

Pierwszy taki przegląd w Świdnicy [FOTO]

0

Dopisała piękna pogoda i humory. Na scenie w sercu Świdnicy zaprezentowali się utalentowani seniorzy z całego powiatu świdnickiego. Po raz pierwszy Świdnicki Ośrodek Kultury zorganizował Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów.

Przegląd Seniorzy (16)

Coraz liczniejszy Uniwersytet Trzeciego Wieku, prężnie działające stowarzyszenia, kluby, zespoły taneczne i śpiewacze są dowodem na niegasnącą energię seniorów. Bardzo często dopiero na emeryturze maja czas, by zrealizować swoje pasje. Na dzisiejszy przegląd wszyscy uczestnicy byli przygotowani perfekcyjnie. Przed publicznością zaprezentowali się: chór Senior Rici z Żarowa, zespół teatralny Kijanki z UTW w Świdnicy, zespół wokalno-instrumentalny A TO HECA z Pszenna, Wanda Karaśkiewicz, poetka i solistka z UTW w Świdnicy, Zespół Folklorystyczny Dobromierzanie, zespół Jesienna Gama z UTW w Świdnicy, zespół wokalno-muzyczny RETRO ze Strzegomia, grupa teatralna UTWorki z UTW w Świdnicy, zespół Jaworzynianie i Zespół Ludowo-Estradowy Mokrzeszów. Wszyscy otrzymali pamiątkowe statuetki.

Nad przeglądem patronat objęli prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska, wójt gminy Świdnica Teresa Mazurek i starosta świdnicki Piotr Fedorowicz.

/red./

Poprzedni artykułFoto-Higiena Gać – Polonia-Stal Świdnica (relacja live)
Następny artykułMotocykliści z wielkimi sercami [FOTO]