Strona główna Bez kategorii Magazyn Swidnica24.pl na weekend

Magazyn Swidnica24.pl na weekend

0

Na taki dzień warto czekać przez kilka zimnych i szarych miesięcy. Warto spakować plecak i wyruszyć w pełen słońca świat. Zanim jednak rozpocznie się świętowanie pięknego weekendu, warto zajrzeć do Magazynu Swidnica24.pl.

Robota2

Dziś zaproszenie do lektury felietonów przygotowanych przez autorki Swidnica24.pl ilustruje zdjęcie „pożyczone” od Beaty Norbert. Kot tym razem występuje w roli… osłody. Kto powiedział, że tworzenie pięknych przedmiotów to pasmo radości i przyjemności? Beata Norbert zaprasza w kulisy swojej pracy, pełne „mąk”. Dlaczego kot jest osłodą? O tym w felietonie  z cyklu „Piękniejszy świat Beaty”, który czeka na czytelników w dziale Porady.

Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch w swojej czarodziejskiej kuchni wyczarowuje szybkie danie. Po co sięgać po „gotowca” naszpikowanego konserwantami? Warto stworzyć swój własny „gorący kubek” i zabrać go w plener. Cały przepis w dziale Kuchnia.

A na finał dnia proponujemy wraz z Agnieszka Pohl książkę. Co tym razem poleca autorka Obsesyjnej Biblioteczki, wart sprawdzić w dziale Książka.

Magazyn Swidnica24.pl czeka na Państwa w menu. Miłej lektury!

Agnieszka Szymkiewicz

Poprzedni artykułPiękniejszy świat Beaty: „Pasmo mąk”
Następny artykułLenda zaśpiewała z głębin duszy [VIDEO]