Strona główna Bez kategorii Co grają w kinie?

Co grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA 3D]

0

Trzy filmy premierowe i tradycyjne sobotnie poranki filmowe dla najmłodszych. Sprawdź, co jeszcze będzie można zobaczyć od 13 do 19 maja w świdnickim kinie Cinema 3D.

Sąsiedzi 2

Kadr z filmu sąsiedzi 2

Poranki Familijne – Sobota 14.05.2016 godzina 10:00
Cinema 3D w Świdnicy zaprasza na spotkanie w kinie dla najmłodszych. Zaczynamy od zabaw i gier edukacyjnych ze Szkołą Językową SMART a następnie nowość! Od najbliższej soboty w cyklu Poranki Familijne dzieci będą miały okazję oglądać jedną z najbardziej znanych polskich bajek czyli odcinki Bolka i Lolka! Oprócz tego dla każdego dziecka czeka drobny upominek niespodzianka.
Bilety w cenie 10zł do nabycia w kasach kina i na www.cinema3d.pl

PREMIERY:
SĄSIEDZI 2 – Premiera 13.05.2016r.
USA; od 15 lat ; Komedia 91 min.
Pamiętacie Teddy’ego Snadersa (Zac Efron) – imprezowe monstrum z komedii „Sąsiedzi”? On wraca! Jeśli myśleliście, że wojna skończona, jesteście w błędzie. Ona dopiero się zaczyna! Małżeństwo Radnerów kontra Teddy Sanders ponownie na wojennej ścieżce. To nie koniec walki o spokój, imprezowicze z bractwa Delta Psi Beta mają ochotę na kolejne party w sąsiedztwie spokojnego małżeństwa z dzieckiem…
15:15 16:30 18:45 21:00

MODELKA – Premiera 13.05.2016r.
Dania/Polska; od 16 lat ; Dramat 105 min.
Marzeniem Emmy jest zostanie modelką międzynarodowego formatu i praca dla ekskluzywnej marki Chanel. Wreszcie dostaje swoją szansę i wyjeżdża do stolicy światowej mody – Paryża, gdzie poznaje pochodzącą z Polski Zofię (Charlotte Tomaszewska). Nowa przyjaciółka wprowadza ją w świat pełen atrakcyjnych ludzi, drogich marek i luksusowych imprez. Emma bardzo szybko zaczyna odnosić sukcesy, nie wiedząc jeszcze, że ekskluzywny styl życia ma swoją cenę. Na jednej z sesji zdjęciowych poznaje przystojnego i charyzmatycznego fotografa – Shane’a (Ed Skrein). Dziewczyna zakochuje się w mężczyźnie od pierwszego wejrzenia. Wkrótce jednak ich relacja zacznie przybierać charakter niebezpiecznej obsesji. Emma szybko przekona się jak wygląda prawdziwe oblicze branży modelingu. Jeżeli chce zrobić karierę, musi porzucić dawne życie i być gotowa na wszystko.
18:15

JUŻ ZA TOBĄ TĘSKNIE – Premiera 13.05.2016r.
Wielka Brytania; od 12 lat ; Komedia/Dramat/Romans 112 min
Jess (Drew Barrymore) i Milly (Toni Collette) – nierozłączne odkąd poznały się jako małe dziewczynki, dziś jako dorosłe kobiety nie pamiętają momentu, gdy nie dzieliły razem czasu, sekretów, ciuchów, a nawet chłopaków… Bez taniej ckliwości i schematycznych banałów, za to z dużym dystansem i niepowtarzalną kobiecą energią. Film o kobietach i ich szaleństwach. Przezabawny, ciepły, autentyczny, urzekający, bo nakręcony właśnie przez kobietę. „Już za Tobą tęsknię” to wspaniała celebracja przyjaźni, która nigdy nie zostanie przerwana, nawet gdy życie płata niespodziewane figle.
12:45 19:30

BYŁY SOBIE CZŁOWIEKI
Francja; b/o ; Animowany 95 min.
Dwa miliony lat temu, tuż po obiedzie, młody małpolud o imieniu Edward spadł z drzewa, na którym od zawsze mieszkali wszyscy przedstawiciele jego gatunku. Upadając, złamał przednią łapę. Chcąc przeżyć, musiał nauczyć się chodzić na dwóch nogach, wymyślić ogień, narzędzia i… potrawkę z królika. Kiedy spotka Lucy, świat stanie na głowie, a człowieki pospadają z drzew.
9:15 11:15 13:15 15:15 17:15

KAPITAN AMERYKA: WOJNY BOHATERÓW 2D/3D
USA; od 10 lat ; Akcja/Sci-Fi 147 min.
W filmie „Kapitan Ameryka: wojna bohaterów”, będącym bezpośrednią kontynuacją hitowego „Avengers: Czas Ultrona”, Steve Rogers aka Kapitan Ameryka staje na czele drużyny Avengers, by ponownie ocalić ludzkość przed zagładą. W czasie kolejnej międzynarodowej akcji z udziałem superbohaterów ponownie dochodzi do strat w ludności cywilnej. Rosną więc naciski polityczne, by poddać herosów systemowi nadzoru i utworzyć organ decydujący o stopniu ich zaangażowania w działania militarne. Sytuacja ta poważnie wpływa na atmosferę panującą wśród Avengers, którzy starają się obronić świat przed nowym, nikczemnym nieprzyjacielem.
2D napisy 9:45 12:15 22:15
3D dubbing 9:15 19:15
3D napisy 20:30

MŁODY MESJASZ
USA; od 12 lat ; Biblijny 111 min.
„Młody Mesjasz” to opowieść o niezwykłych wydarzeniach w życiu siedmioletniego Jezusa, które każą Mu zadać sobie pytanie: kim jestem? Wyjątkowa perspektywa, z jaką nie zmierzyli się do tej pory żadni twórcy, sprawia, że widz ogląda szalenie elektryzujący i inspirujący obraz, a wraz z wyjątkowymi bohaterami opowieści być może po raz pierwszy w życiu stawia sobie pytania: jakim dzieckiem był Jezus? Czy chorował, bawił się i śmiał jak każdy inny chłopiec? Kiedy i jak odkrył, że jest Synem Boga? Jak dojrzewali do tej myśli Józef i Maryja? Jak żyła i jak radziła sobie z tą tajemnicą najbardziej wyjątkowa rodzina w dziejach świata? Czy mieli wątpliwości? Kto z najbliższych wiedział, kto się domyślał, a kto nie wierzył?
9:30 14:00

#WszystkoGra
Polska; od 12 lat ; Musical 90 min
Film „#WszystkoGra” to historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom. Przeżyją niejedną perypetię, by przekonać się, czego pragną. Czy uda im się to zdobyć?
12:00 17:30 22:00
Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

KONTAKT
CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica
tel: +48 74 639 90 56
www.cinema3d.pl

Poprzedni artykułW sobotę derby z Lechią Dzierżoniów
Następny artykułGmina Świdnica z włoskim partnerem