Strona główna Konkursy Bloguj z pasją

Bloguj z pasją [WARSZTATY/KONKURS]

0

Jak pisać z pasją o swojej pasji i przyciągnąć czytelników? Każdego, kto chciałby podzielić się swoimi doświadczenia, pomysłami na blogu, ale nie wie, jak się za to zabrać, zapraszamy na warsztaty z Agnieszką Pohl, autorką bloga „Obsesyjna Biblioteczka”. Na czytelnika Swidnica24.pl czeka jedno zaproszenie.

apohl-blog

14 maja o godzinie 10:00 w Hotelu Fado w Świdnicy odbędą się warsztaty „Bloguj z pasją“. Liczba miejsc ograniczona. Do 8 maja trwa majówkowa promocja, bilety można zakupić w bardzo atrakcyjnej cenie.

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć swoja przygodę z blogowaniem i potrzebują pomocy, by robić to dobrze i z przytupem. To także dla tych, którzy chcieliby się dzielić swoją pasją, a do tej pory nie mieli okazji albo śmiałości. Dla małych przedsiębiorców, którzy nie prowadzą bloga, a powinni. To dobra metoda, by promować swoje usługi w sieci czy budować własną markę.

Pomysł na warsztaty zrodził się spontanicznie, z potrzeby podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem w tej dziedzinie. Choć w planach mam też kilka innych szkoleń, także tych online – zdradza Agnieszka Pohl, organizatorka – to bardzo się cieszę, że pomysł spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem wśród partnerów , którzy już potwierdzili chęć wsparcia tego wydarzenia. W obecnej chwili wspierają moje działania: KOBIETA PEWNA SIEBIE, MAGAZYN LAW BUSINESS QUALITY.

Kilka dni temu dołączył również ebookpoint.pl, PWN wraz trenerem komunikacji medialnej i publicznej, Aleksandrą Ślifirską , Dwie Kropki oraz Hotel Fado.

Wspólnie przygotowujemy niespodzianki dla aktywnych uczestników. Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby poznać tajniki blogowania, ale również korzyści z prowadzenia własnej strony i dzielenia się pasją z innymi i tworzenia własnej marki.

Zagadnienia, które będą poruszane podczas warsztatów:

  • co daje blogowanie 

  • dlaczego warto blogować

  • jak zacząć 

  • jak blogować dobrze i skutecznie

  • jak docierać do czytelników poprzez media społecznościowe
  • czego nie robić, blogując 

  • zarabianiu na blogu

Bilety można zakupić tutaj. W cenie biletu przerwa kawowa oraz niespodzianki:

http://bloguj-z-pasja-warsztaty.evenea.pl

Warto również śledzić wydarzenie na Facebooku – pojawią się tam bowiem najważniejsze informacje związane z warsztatami, aktualizowane na bieżąco.

https://www.facebook.com/events/997751420305390/

Kontakt w sprawie pytań dotyczących warsztatów oraz propozycji współpracy: [email protected]

KONKURS DLA CZYTELNIKÓW SWIDNICA24.PL

Do wygrania jeden bilet na warsztaty „Bloguj z pasją”.

Czym dla Ciebie jest blogowanie? Napisz swoją definicję. Tekst może mieć do 1200 znaków.

Odpowiedzi należy przesłać na adres [email protected] do 11 maja 2016 roku. W temacie proszę wpisać BLOG, w treści odpowiedź, imię i nazwisko, numer telefonu (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na publikację imienia i nazwiska na portalu Swidnica24.pl w ogłoszeniu wyników konkursu. Wyniki zostaną ogłoszone 12 maja w artykule z cyklu „Obsesyjna Biblioteczka Agnieszki”.

/Warsztaty pod patronatem portalu Swidnca24.pl/

Poprzedni artykułKto posprząta brzegi Bystrzycy?
Następny artykułCo grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA 3D]