Strona główna Bez kategorii Majówkowy Magazyn Swidnica24.pl

Majówkowy Magazyn Swidnica24.pl

0

Zapowiedzi deszczu na długi weekend okazały się zupełnie nietrafione. Na szczęście! Czas pakować plecaki, kosze piknikowe i w świat! Jeśli jednak znajdzie się wolna chwila przy porannej kawie, zapraszamy najpierw do lektury Magazynu Swdnica24.pl.

magazyn weekendowy

Penelopa Rybarkiewicz – Szmajduch niby tak nie na grilla, ale może jednak troszkę… Czarodziejka w swojej kuchni nie wyciąga karkówki, ale przygotowuje pachnące pieczywo. Można je zjeść oczywiście w dowolnych okolicznościach, ale na pewno na tarasie, balkonie, działce lub innym plenerze będzie smakować najlepiej. Po przepis zapraszam do działu Kuchnia.

Agnieszka Pohl w swojej Obsesyjnej Biblioteczce sięga po książkę wyjątkową nie tylko w warstwie literackiej, ale także wizualnej. Pięknie wydany „Zaklinacz Słów” przenosi czytelnika w niezwykły świat. Jaki? O tym już w dziale Książka.

Na deser felieton Beaty Norbert. Do jej Piękniejszego świata coraz częściej zaglądają mężczyźni. Co robią wśród poduszek, serwetek, patchworków, obrusów? Przede wszystkim mają wymagania. Jak zawsze notatki mistrzyni rękodzieła zdecydowanie poprawiają humor, więc tym bardziej zapraszam do działu Porady.

Udanej majówki i miłej lektury! Magazyn znajdą Państwo w menu.

Agnieszka Szymkiewicz

Poprzedni artykułPiękniejszy świat Beaty: Mężczyzna w sklepie
Następny artykułOdmalowali dworzec w Krzyżowej