Strona główna Bez kategorii Magazyn Swidnica24.pl na weekend

Magazyn Swidnica24.pl na weekend

0

Każdy, kto uważa, że deszczowa pogoda – zwłaszcza w sobotę – to jakieś koszmarne nieporozumienie, jest w błędzie! Po pierwsze wiosna wybucha bardziej, po drugie jest wspaniałe usprawiedliwienie na to, by zaszyć się na wygodnej kanapie albo pół dnia spędzić w kuchni. Albo pójść do kina. Konkretne podpowiedzi przygotowali autorzy cotygodniowego Magazynu Swidnica24.pl.

magazyn weekendowy

Po pierwsze, Kacper Poradzisz radzi na co… nie iść do kina. Dlaczego nie warto obejrzeć filmu Batman v Superman? O tym w dziale Kino. Natomiast Agnieszka Pohl w Obsesyjnej Biblioteczce zachęca do sięgnięcia po „Kuzyneczki”. Tytuł zapowiada słodką powieść obyczajową, ale czy tak jest rzeczywiście? Warto sprawdzić w dziale „Książka”. Natomiast Beata Norbert, mistrzyni rękodzieła i felietonu, opowiada skomplikowaną historię powstania kompletu stołowego z oliwkowym ornamentem. Co do tego ma kabanos podjadany ukradkiem w przymkniętych drzwiach lodówki? O tym w dziale „Porady”.

I na deser, a raczej na obiad albo kolację – wspaniały kurczak z sałatką okraszoną jogurtem. Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch opisuje, jak przygotować królewskie danie, po którym zostają tylko kosteczki. Szczegóły w dziale Kuchnia.

Magazyn jak zawsze czeka na Państwa w menu. Życzę milej lektury i cudownego, leniwego dnia.

Poprzedni artykułPiękniejszy świat Beaty: Zielone usprawiedliwienie
Następny artykułZielone światło dla Czerwonego Barona