Strona główna Bez kategorii Magazyn Swidnica24.pl na weekend

Magazyn Swidnica24.pl na weekend

0

Nareszcie, nareszcie, nareszcie! Zapowiedzi na kolejne dni to słońce i naprawdę wiosenne temperatury. Wiosna w takim wydaniu poprawia humor, a my dorzucamy jeszcze garść weekendowych felietonów i przepisów w cotygodniowym Magazynie Swidnica24.pl.

magazyn weekendowy

Beata Norbert, mistrzyni rękodzieła, czerpie inspiracje  z najróżniejszych miejsc. Tym razem wybrała się do najpiękniej malowanej wsi w Polsce. Poza zachwytami przywiozła piękne zdjęcia i – jak zawsze – moc refleksji. Wyjazdowe wydanie „Piękniejszego świata Beaty” czeka na Państwa w dziale Porady.

Agnieszka Pohl jak zawsze nie szuka łatwych rozwiązań. Tym razem zachęca w „Obsesyjnej Biblioteczce” do sięgnięcia po powieść trudną, ale i niezwykle aktualną. Dlaczego warto przeczytać „Szum”? O tym w dziale Książka.

Jak tam po świętach? Pewnie sporo niedojedzonych przysmaków wciąż zapełnia lodówki. Co zrobić, by resztki nie trafiły do kubła na śmieci, podpowiada w najnowszym odcinku porad kulinarnych Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch. Przepis na paszteciki czeka w dziale Kuchnia.

Magazyn jak zawsze znajdą Państwo w menu. Miłej lektury.

Agnieszka Szymkiewicz

Poprzedni artykułPiękniejszy świat Beaty: Malowana wyprawa
Następny artykułSprzątają czy nie dają się przyłapać?