Strona główna Bez kategorii Dla kogo Świdnickie Gryfy?

Dla kogo Świdnickie Gryfy?

0

Świdnickie Gryfy to najważniejsza nagroda gospodarcza w Świdnicy. Jest przyznawana po to, by wyróżniać i promować firmy i przedsiębiorstwa działających w mieście, a w przypadku „Sudeckiego produktu regionalnego” – produkty wytwarzane w  regionie.

Świdnicki Gryf 2013 (1)

Świdnicki Gryf to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które swoimi działaniami dają przykład innym przedsiębiorcom i pokazują, że w Świdnicy można osiągnąć sukces i to na wielu płaszczyznach. Przyznając nagrody chcemy wyróżnić tych najlepszych z najlepszych, podziękować im za ich pracę i trud jaki podejmują każdego dnia o utrzymanie miejsc pracy dla mieszkańców – mówi Beata Moskal – Słaniewska, prezydent Świdnicy.

Na początku kwietnia w Urzędzie Miejskim w Świdnicy miało miejsce pierwsze posiedzenie kapituły Nagrody Gospodarczej Świdnicki Gryf 2016. W skład kapituły wchodzą przedstawiciele władz miasta, laureaci nagrody z ubiegłego roku oraz przedstawiciele organizacji okołobiznesowych. Teraz rozpoczął się nabór zgłoszeń, które będą oceniane przez kapitułę. Zgłoszeń mogą dokonać sami przedsiębiorcy. Wypełnione ankiety można przesyłać do 15 czerwca 2016 r. na adres mailowy: [email protected]. Udział w konkursie jest bezpłatny. Ankietę oraz regulamin konkursu można pobrać ze strony: www.swidnickigryf.pl.

/UM w Świdnicy/

Poprzedni artykułPolicja i WIOŚ na nielegalnym wysypisku
Następny artykułPrezydent Duda: Nie odpuścimy dobrej zmiany [FOTO]